4,9/5 ⭐⭐⭐⭐⭐ ocen w Google!

Lannisterowie z rodowym mottem „Słuchaj Mojego Ryku” i lwem w herbie to Twoi ulubieńcy? Pokaż to specjalnymi gadżetami z serii Gra o Tron! Niech sam Tyrion poczuje Twoje wsparcie a Cersei uśmiechnie się drapieżnie jak tylko ona potrafi!

A może wolisz Starków z ich ponurym „Nadchodzi Zima” oraz groźnym wilkorem na białym polu? Wychyl solidny łyk piwa za Neda i całą jego rodzinę, grzejąc kości we własnych przytulnych komnatach. Masz do wyboru nie tylko kufle, ale też przypinki sympatyków twardego jak skała rodu Winterfell.

Jeśli jednak wolisz grzać się przy smoczym ogniu i magiczne bestie Ci nieobce postaw na piękną i zdecydowaną Daenerys Targaryen. Nie brak jej zarówno urody jak i charakteru. Za jej zdrowie i powodzenie w walce o słynny Tron Siedmiu Królestw wychyl piwo, lub herbatę z gadżetów Targaryenów. Trzygłowy smok rodu zieje ogniem w herbie zaś motto „Ogień i Krew” doskonale oddaje porywczy charakter legendarnych potworów.

Jednak jest jeszcze bohater, który do bohaterskich czynów się nie pali one same na niego spadają istnym gradem. Jon Snow mógłby życiorysem obdzielić nawet kilku herosów! Brat z Nocnej Straży, przybrany syn władcy Północy, nieustraszony wojownik wyruszający za Mur, przyjaciel Dzikich, wróg i pogromca Białych Wędrowców, kochanek i jeden z niewielu naprawdę przyzwoitych bohaterów, którzy tak długo przeżyli. Chociaż nie… Ale nie będziemy Ci streszczać fabuły. Dość powiedzieć, że jeśli kibicujesz dzielnemu Jonowi, to pewnie nie masz nic przeciwko stuknięciu się z nim Kuflem Nocnej Straży!

Wybieraj stronę lub skompletuj gadżety wszystkich liczących się rodów w Siedmiu Królestwach! Tutaj znajdziesz wyłącznie oryginalne, licencjonowane gadżety z serii Gra o Tron!

Gra o Tron - gadżety

Potężne rody walczą o miano najważniejszego w wielkiej Grze o Tron. To nie familiada ani konkurs piękności. Tu, liczy się spryt, siła, pieniądze i armia. Krew, magia, starzy i nowi bogowie, bohaterowie i smoki. A pośród wszystkiego tajemnice i intrygi.

Któremu rodowi kibicujesz w walce o Tron? Jaki bohater jest Ci najbliższy? Sięgnij po oryginalne, licencjonowane gadżety i rozkoszuj się przeżywaniem wciąż od nowa przygód ulubionych postaci z kubkiem lub kuflem w ręku!

32 produktów
Sortuj:
Filtry