4,9/5 ⭐⭐⭐⭐⭐ ocen w Google!

Szukasz Smoczej Kuli? Zerknij tutaj!

Motyw smoczej kuli to najbardziej charakterystyczny symbol z całej serii Dragon Ball. Dlatego zdobi wiele naszych gadżetów. Kto by nie chciał mieć jej zawsze przy sobie pod postacią breloczka do kluczy lub portfela albo pić z jej repliki porannej kawy?! No właśnie! Znajdziesz ją na kubkach, dodatkach oraz nawet na notesie, gdzie sam Shen Long pilnuje wszystkich siedmiu.

Dołącz do drużyny Son Goku! Tu znajdziesz gadżety z głównym bohaterem serii Dragon Ball Z.

Son Goku, najsłynniejszy bohater serii zaprasza Cię na poranną kawę. Znajdziesz go na przykład na kubku, który zmienia kolor, w breloczku-niespodziance oraz pod postacią Super Sayanina. Możesz nosić czapkę z jego symbolem, pić z nim herbatę oraz zabrać ze sobą w podróż. A razem z nim spotkasz na gadżetach z serii też innych bohaterów. Wiadomo przecież, że każdy bohater ma swoją drużynę!

Licencjonowane gadżety to idealny prezent dla fana kultowej serii!

Jeśli nie wiesz co kupić w prezencie fanowi serii Dragon Ball Z – postaw przede wszystkim na gadżety doskonałej jakości, które posłużą bardzo długo. Wszystkie nasze produkty wydano na oficjalnej licencji Toei Animation, dzięki czemu masz gwarancję jakości. Następnie zerknij na produkty uniwersalne, jak te z motywem Smoczej Kuli lub z najpopularniejszymi postaciami. Ewentualnie dorzuć jeszcze brelok-niespodziankę, zamknięty w kuli z ilością gwiazdek od 1 – 7, dzięki czemu to los zadecyduje o postaci, jaką otrzyma bliska Ci osoba. Ale najważniejsze, to baw się dobrze zarówno przy wybieraniu prezentu, jak i wspominaniu z bliskimi najlepszych scen z kultowego Dragon Ball! Czas odświeżyć wspomnienia!

Dragon Ball - gadżety

Goku zaprasza Cię do poszukiwania Smoczych Kul! Jak doskonale wiesz, jest ich siedem i mogą sprawić, że spełni się Twoje życzenie. Ale zanim pojedziesz w świat zebrać je wszystkie, zerknij tutaj, bo wśród naszych gadżetów może skrywać się kilka! Od kubka, przez breloczek aż po… samą kulę z kilkoma czerwonymi gwiazdkami. Gadżety z serii Dragon Ball to idealne miejsce, by rozpocząć poszukiwania prezentu dla fana tej nieśmiertelnej serii!

29 produktów
Sortuj:
Filtry