4,9/5 ⭐⭐⭐⭐⭐ ocen w Google!

Licencjonowane gadżety Disneya czekają na Ciebie!

Wszystkie nasze gadżety wydawane są na oficjalnej licencji Disneya! Oznacza to, że możesz kupić dokładnie taki sam kubek, lub breloczek, co w magicznym parku rozrywki i to wcale go nie odwiedzając! Mieszaj ze sobą bajki, dzięki różnym gadżetom, albo dobieraj całe serie tematyczne np. z gadżetów Pięknej i Bestii lub z Myszką Miki. Twórz sety tonące w pastelach dedykowane małym i dużym Księżniczkom. A jeśli lubisz zbierać figurki, mamy dla Ciebie kolekcje z największych hitów!

Figurki licencjonowane przez Disneya idealne dla kolekcjonerów i fanów!

Chudy i Buzz z Toy Story oraz ich przyjaciele wraz z bohaterami Króla Lwa czekają na miejsce na Twojej półce! Idealnie zmieszczą się pośród książek, bajek i drobiazgów! Figurki Funko Pop! charakteryzują lekko zachwiane proporcje ale to dodaje im jeszcze większego uroku! Śliczne, nawiązujące do konkretnych scen, które można odtwarzać w domu, perfekcyjnie wykonane zachwycą zarówno dzieci, jak i wytrawnych kolekcjonerów. I nie narażą nikogo na wydatek, bo średnia ich cena oscyluje wokół 50 złotych, a ile przynoszą frajdy!

Gadżety z serii Disney to wymarzony prezent dla każdego!

Każdy z nas ma w sobie małe dziecko, które z zachwytem oglądało po raz pierwszy (i setny!) kultowe produkcje ze studia Disney! Dlatego właśnie gadżety z Disneya to trafiony prezent na każdą okazję! Do szkoły przyda się notes, na wieczorne kakao do nauki kubek, a dzień umili ulubiony bohater w formie breloczka przy kluczach lub figurki na biurku. I nikt nie mówi, że to prezenty tylko dla dzieci…

Disney - gadżety

Bajkowy świat jest na wyciągnięcie ręki!

Nie musisz jechać do Disneylandu, żeby spotkać ulubionych bohaterów bajek! Są tu i czekają właśnie na Ciebie i Twoich bliskich! Pod postacią figurek, kubków, filiżanek, imbryków, breloków, naklejek, notesów i wielu, wielu innych bajkowych, licencjonowanych gadżetów. Postacie z takich klasyków jak Piękna i Bestia, Król Lew, Toy Story, Alicja w Krainie Czarów z Myszką Miki i Minnie na czele! Szukasz prezentu dla wielbicieli bajek Disneya? Rozgość się i wybierz coś z naszego sklepu!

21 produktów
Sortuj:
Filtry