4,9/5 ⭐⭐⭐⭐⭐ ocen w Google!

Superman też tu się ukrył!

Może nie są dobrymi kumplami, ale Superman też tu jest. Jeden z dwóch najpopularniejszych bohaterów komiksowych (nadal z Batmanem nie wyjaśnili między sobą który jest pierwszy) także ma dla Ciebie całą masę genialnych gadżetów. Kubki: od zmieniającego kolor po praktyczny travel mug. Podstawka na jajko obudzi w tobie supergłód, a kubek z supersymbolem da dodatkowy zastrzyk energii, kiedy tylko tego potrzebujesz! Dodatkowo czekają tu na Ciebie breloczki, lampki oraz inne praktyczne i fantastyczne gadżety!

I piękna, waleczna Wonder Woman!

Ta waleczna piękność, nawet ustawiona na szarym końcu nie będzie narzekać, tylko charyzmą i odwagą wybije się przed szereg! Wonder Woman też ma dla Ciebie gadżety i zwalają z nóg! Kubek z tarczą oraz ozdobiony jej komiksową postacią powinny być w każdej kuchni obowiązkowo. Dodatkowo notes, z którym fani Diany nie powinni się rozstawać. A piękny i genialny komplet prezentów dopełnia figurka Funko Pop! Gwarantujemy, że na jej widok mało kto nie zechce dostać dziś prezentu!

Zobacz też śmiertelnych wrogów superbohaterów!

Nawet jeśli ich na co dzień nie widać, gdzieś tam Joker, Harley Qiunn i inni knują i kombinują. Oni nie spoczną, póki nie zrobi się głośno, gorąco i niebezpiecznie. Ale i dla nich mamy cipelutkie lochy naszego małego Arkham Asylum.

Licencjonowane gadżety z ulubionymi bohaterami DC!

Batman, Superman, Wonder Woman i wielu, wielu innych superbohaterów, czyli niezwykły świat DC Comics. To oni od końca lat 30 XX wieku uczyli nas czym jest dobro i jak walczyć ze złem. To oni z czasem pokazali, że nawet bycie bohaterem nie czyni nikogo odpornym na wszystko. Można mieć super moce i cierpieć, można mieć w swojej drużynie plejadę gwiazd z kosmicznymi mocami a i tak z ledwością wygrać. Niezłomni, potężni, uwielbiani! A teraz gadżety z bohaterami DC możesz kupić właśnie TU! Wszystkie wydane na oficjalnych licencjach DC, wgniatają w fotel detalami wykonania i doskonale sprawdzają się w roli prezentu!

DC Comics - gadżety

Uwaga! Odnaleźliśmy kryjówkę Batmana! 

Długo to trwało, musieliśmy uruchomić wszystkie swoje tajne kontakty, ale właśnie dziś, specjalnie dla Ciebie odkryliśmy… Batcave, czyli tajną kryjówkę Batmana. To tu trzyma wszystkie swoje zabawki. To tu nad nimi pracuje, dopieszczając w najdrobniejszym detalu i nie uwierzysz, co leży na progu! Wycieraczka „Welcome to the Batcave” zaprasza wszystkich batfanów do środka! Na lewo zobaczysz kubki, małe, duże, do wzięcia na wynos oraz 3D, doskonale imitujące wygląd ulubionego bohatera. Obok nich są szklanki i z jedną nie da się wyjść! Do nich obowiązkowo podkładki, czarne jak noc i pokryte wytłoczonym motywem batarangu. Dalej: batgadżety! Breloczki, notesy, lampki, karty, dodatki do wnętrza. Z batmanem znajdziesz pomysły na batśniadanie: zestawy śniadaniowe obudzą w każdym głód przygody!

75 produktów
Sortuj:
Filtry
  1. 1
  2. 2
Strona 1 z 2