4,9/5 ⭐⭐⭐⭐⭐ ocen w Google!

Prezentu dla fanów każdej postaci z serii Sailor Moon!

Od tytułowej Czarodziejki z Księżyca przez jej wojownicze towarzyszki, gadające koty z kosmicznym rodowodem aż po przystojnego, zamaskowanego Tuxedo i uroczą, różowowłosą Chibiusę. Wszystkie kluczowe postaci zebraliśmy dla Ciebie w jednym miejscu, właśnie tutaj i ozdobiliśmy nimi genialne gadżety. Możesz wybrać tylko jedną postać, ale… to takie trudne! Dlatego z nami masz okazję kolekcjonować gadżety z motywem kultowej serii Czarodziejka z Księżyca. Przecież nie można poprzestać na jednym kubku albo breloczku!

Lekka historia „magical girls” o głęboko sięgających korzeniach

Sailor Moon, czyli Czarodziejka z Księżyca, seria, która kompletnie odmieniła gatunek, jakim jest „magical girls” a wszystko za sprawą Naoko Takeuchi, autorki, która powołała na świat dzielne wojowniczki. Sailor Moon to nie jest kolejna nudnawa historia nieszczęśliwie zakochanej ślicznotki, niesie za to ze sobą jasny przekaz (walka ze złem) oraz całą masę nawiązań do mitologii greckiej. Wszystkie Czarodziejki, obdarzone nadnaturalnymi zdolnościami, jak każdy superbohater z krwii i kości przeżywają zupełnie zwyczajne, ludzkie radości i smutki, a wszystko to okraszone ogromną dawką lekkostrawnego humoru i ślicznych bohaterem. Nic dziwnego, że seria zdobyła popularność na całym świecie!

Czarodziejka z Księżyca (Sailor Moon) - gadżety

Wszystko o czym marzy fan Sailor Moon znajdziesz właśnie tutaj!

Od prostego, ale uroczego kubeczka po przypinkę imitującą Crystal Star aż po mega bogate zestawy prezentowe. Kubki, kubeczki do espresso, kubki zmieniające magicznie kolor, a nawet w formacie 3D! Dołóż do tego przypinki, breloczki, notesy, podkładki, kieliszki i… masz tak bogaty wybór prezentów, że aż ciężko się zdecydować na jeden gadżet! Witaj w raju wielbicielów Czarodziejki z Księżyca!

4 produktów
Sortuj:
Filtry
Strona 1 z 1