Gadający pilot - steruj mężczyzną

39,00 zł
LUB

Gadający pilot - steruj mężczyzną

Kliknij na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Więcej widoków

Krótki opis

Kto ma pilota ten ma władzę.
Pilot do sterowania mężczyzną zawiera zestaw komend, które przydadzą się każdej kobiecie.

Opis produktu

Czy magiczne słowo „proszę” sprawi, że Twój mężczyzna zamiast oglądać mecz pomoże Ci w praniu? Czy wystarczy by odstawił piwo i pomasował Ci plecy? A może tylko tyle trzeba by nie zapomniał o kolacji we dwoje? Jeśli nawet to zawodzi, spróbuj przejść na sterowanie pilotem.


Podobno kobiecie do szczęścia potrzeba tylko kochającego mężczyzny. Jasne, on może kochać, nawet do szaleństwa, ale zapomni wynieść śmieci, wszędzie rzuca brudne skarpetki, nie zmywa po sobie ani nie daje kwiatów bez okazji. Taka jest rzeczywistość i nic nie poradzi powtarzanie po sto razy, by nauczył się nastawiać pranie. Faceci są po prostu zaprogramowani na tryb „potem”.


Ale co by było, gdyby tak dostać w prezencie magiczną różdżkę do sterowania mężczyzną? Albo coś bardziej nowoczesnego: pilota! Pstryk i facet słyszy zrób pranie. Pstryk, kup mi kwiaty. Pstryk, pomasuj mi stopy. Pstryk, zrób mi kąpiel, kolację. Wszystko wypowiedziane aksamitnym głosem i baaardzo zmysłowym tonem. Może to naprawdę magia, a może tylko wewnętrzne zaprogramowanie każdego mężczyzny, ale temu głosowi żaden się nie oprze. Pstryk i on z zapałem studiuje obsługę pralki. Pstryk i kładzie kwiaty u twych stóp.


Pilot do sterowania mężczyzną to gadżet dla każdej kobiety. Masz pilota kochana, to masz władzę. Już nie musisz do znudzenia powtarzać tych samych próśb, ani grozić strajkiem głodowym. Celujesz, pstrykasz wybrany guzik i czekasz na efekty. Koleżanka narzeka na swojego faceta? Daj jej w prezencie pilota i poobserwujcie efekty nagłej zmiany. A może chcesz urozmaicić wieczór romantycznym masażem? Przygotuj olejki, świece i pstryknij swojego mężczyznę, niech przejdzie na tryb „tu i teraz”.


Pilot do sterowania mężczyzną wymaga: Ciebie, Twojego faceta i odrobiny poczucia humoru. W zamian zapewni wam zabawę na dłuuugi czas. Pstryk i masz obok siebie chodzący ideał, tylko pękający ze śmiechu.


Specyfikacja:
- gadający pilot – wydaje komendy zmysłowym damskim głosem
- 33 zabawne teksty
- zasilany dwiema bateriami AA
- solidne wykonanie
- certyfikat CE
- idealny na prezent dla kobiety, na babskie wieczory, urodziny i wieczorki panieńskie

Polecamy również

Mogą cię również zainteresować następujące produkty

Gadający pilot – steruj kobietą

Gadający pilot – steruj kobietą

39,00 zł
Zegar wsteczny

Zegar wsteczny

49,00 zł
Zaskakujący kubek - Kocham Cię

Zaskakujący kubek - Kocham Cię

29,00 zł
Jajko z wiadomością - Kocham Cię

Jajko z wiadomością - Kocham Cię

Normalna cena: 39,00 zł

Cena promocyjna: 29,00 zł

Wieszaki dla pary

Wieszaki dla pary

Normalna cena: 15,00 zł

Cena promocyjna: 9,00 zł