4,9/5 ⭐⭐⭐⭐⭐ ocen w Google!

Fred and Friends logo

Fred and Friends to amerykańska marka, której mottem jest "dostarczaniu designerskich gadżetów wywołujących uśmiech na twarzy". Produkty Freda to szeroko rozumiane akcesoria użytku domowego. W ofercie znaleźć możecie nietypowe kieliszki, fantazyjne zaparzaczki czy też oryginalne kubeczki. To co wyróżnia Freda to fantastyczny design oraz dbałość o każdy szczegół produktu i opakowania.

Gadżety od Fred doskonale sprawdzają się jako prezenty. Są nie tylko praktycznie, ale także świetnie wyglądają. Firma podkreśla, że opakowanie to integralna (i bardzo istotna) część produktu, gdyż prezent otwiera się tylko raz i musi on robić odpowiednie wrażenie. Nie pozostaje nam nic innego jak zgodzić się z takim podejściem i tylko mu przyklasnąć.

To na co zwracamy szczególną uwagę to fakt, że wszystkie przedmioty sygnowane marką Fred and Friends są przebadane (zarówno pod względem norm UE jak i amerykańskich) oraz dopuszczone do kontaktu z żywnością. Fred bardzo dba o to żeby ich produkty było wykonane z najlepszych dostępnych materiałów a ich jakość jest kontrolowana każdym etapie produkcji.