Food Truck - pojemnik na przekąski

Dostępność: W magazynie

Normalna cena: 59,00 zł

Cena promocyjna: 29,00 zł

LUB

Food Truck - pojemnik na przekąski

Kliknij na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Więcej widoków

Krótki opis

Pojemnik na jedzenie w formie popularnego Food Trucka. Od tej pory przekąski mogą dosłownie wjechać na Twój stół.

Opis produktu

Od dziś możesz mieć swojego własnego Foodtracka i do tego samodzielnie skomponować w nim menu! Dostawa orzeszków i chipsów gdy masz chęć na relaks nigdy nie była tak ekspresowa. Ona dosłownie wjedzie na Twój stół!


Moda na Foodtracki nadal trwa i wcale się temu nie dziwimy. W końcu miło przy ładnej pogodzie wyskoczyć na miasto i podjadać pyszności przygotowywane w ustawionych na ulicy samochodach. Albo wpaść na festiwal Food Trucków i popróbować czego się da.  A teraz, nie ważne jaka jest pogoda, pora roku, czy to środa, piątek czy świątek, Ty możesz raczyć się specjałami ze swojego własnego Food Trucka. I co najlepsze… samodzielnie ustalasz menu!


Może nie jest duży, ale nie będziesz mieć problemu z jego zaparkowaniem. Może porcje w nim serwowane nie są ogromne ale cóż, taka specyfika jedzenia z foodtracków. Ale jedno jest pewne. On może być Twój. Na wyłączność, a nie do podziału z kolegą, szwagrem i sąsiadem. Możesz w nim serować co zechcesz i jeśli masz chęć na nachosy z sosem serowym to będą do diaska nachosy a nie wegańska kiełbasa. A jak chcesz tą wegańską kiełbasę, to sobie ją zrób i tyle. Z sosem chrzanowym jeśli taka Twoja wola i fantazja. Bo nie musisz iść z nikim na kompromis jak masz swojego Food Trucka. Takie są zalety posiadania własnego auta z jedzeniem! Możesz go mieć w kilka kliknięć, po prowiant niestety musisz skoczyć do sklepu.


Food Truck to idealny pomysł na zabawny prezent dla wielbiciela ulicznego jedzenia. Doskonale sprawdza się w ramach pojemnika na przekąski oraz pomysłowej ozdoby kuchni.


Specyfikacja:
-Pojemnik na przekąski – Food Truck,
-pojemnik na przekąski w formie samochodu dostawczego,
-idealny pomysł na prezent dla wielbiciela ulicznej kuchni,
-kolor: biały,
-materiał: ceramika,
-wymiary gadżetu: 15 x 8,2 x 8,5 cm,
-wymiary pojemnika na jedzenie: 10 x 7 x 4,2 cm,
-producent: Gama Go.
-Uwaga! Myć tylko ręcznie! Nie używać w zmywarce ani kuchence mikrofalowej!
-Uwaga! Produkt nie jest zabawką! Produkt przeznaczony dla dzieci powyżej 12-go roku życia!

Polecamy również