Dzwonek na sex

19,00 zł
LUB

Dzwonek na sex

Kliknij na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Więcej widoków

Krótki opis

Prosty sposób na przekazanie partnerowi, że mamy ochotę na pieszczoty: Dzwonek na sex. Kruszy sypialniane lody, podgrzewa atmosferę, nie daje się ignorować. 

Opis produktu

Zdarzają się czasami takie momenty, że nie wiemy jak coś powiedzieć. Bywa, że to krępująca lub delikatna sprawa, a innym razem lepiej przekazać coś subtelnie niż mówić o tym otwarcie. Do drugiej grupy na pewno zalicza się seks.


Zarówno mężczyźni jak i kobiety wolą od czasu do czasu nieco subtelniej podejść do tematu wspólnego baraszkowania. W końcu nie na każdego działają komunikaty typu: „chodź” i „czy to dzisiaj?”. Dlatego dla tych trochę bardziej nieśmiałych, niepozbawionych poczucia humoru i lubiących małą odmianę od czasu do czasu, przygotowaliśmy Dzwonek na Sex.


Wystarczy raz czy dwa zadzwonić i już druga osoba wie, co chodzi nam po głowie. Możecie ustalić specjalne szyfry np. trzy dzwonki – masaż stóp, dwa – do gry wchodzi bita śmietana. To co będzie dla Was oznaczała określona ilość dzwonków zależy tylko od Waszych wspólnych ustaleń i fantazji, a najważniejsze przecież aby wprowadzić Was w wesoły nastrój dobrej zabawy we dwoje.


Prostota działania sprawia, że ten gadżet jest genialny, bo zamiast bawić się w podchody wystarczy użyć dzwonka. Daje to prosty i jasny przekaz. A sąsiedzi co najwyżej będą się dziwić co u was tak dzwoni wieczorami...


Gadżet polecamy jako śmieszny prezent dla pary lub na okazje pokroju osiemnastych urodzin. Doskonały dla urozmaicenia wieczorów we dwoje.


Specyfikacja:
-wysokość 13,5 cm
-wykonany z metalu
-napis w języku polskim,
-przeznaczony dla osób powyżej 18 roku życia

Polecamy również

Mogą cię również zainteresować następujące produkty

Gadający pilot - steruj mężczyzną

Gadający pilot - steruj mężczyzną

39,00 zł
Antystresowy cycek XXL

Antystresowy cycek XXL

25,00 zł
Gadający pilot – steruj kobietą

Gadający pilot – steruj kobietą

39,00 zł
Świecące kości miłości

Świecące kości miłości

15,00 zł
Zaskakujący kubek - Kocham Cię

Zaskakujący kubek - Kocham Cię

29,00 zł