Dzwonek na piwo

Dostępność: Brak w magazynie

19,00 zł

Dzwonek na piwo

Kliknij na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Więcej widoków

Krótki opis

Jest jeden prosty sposób na pokazanie innym, iż masz ochotę na piwo. Nie krzycz, nie bekaj, nie migaj tylko zadzwoń specjalnym dzwonkiem. Czas chwycić browarek w dłoń.

Opis produktu

Siedzisz na kanapie, oglądasz mecz i nagle dochodzi do tragedii, której nie mogłeś się spodziewać. Kończy się piwo. Tak, znamy to bardzo dobrze z autopsji. Wstać i biec po piwo do lodówki to jakby prosić się o przegapienie pięknej akcji, krzyczeć przez pół mieszkania żeby Ci ktoś przyniósł puszkę wydaje się trochę prymitywne i nie na miejscu.


Dlatego najwyższy czas zainwestować w dzwonek na piwo. Koniec z krzykami, bieganiem i pośpiechem. Wystarczy, że zadzwonisz a delikatny dźwięk dzwonka da znać Twoim domownikom, że potrzebujesz dodatkowej porcji złotego trunku. Sygnał prosty, a jakże czytelny i skuteczny.


Dzwonek może się sprawdzić także w sytuacji gdy już nie jesteś w stanie się wysłowić a masz ochotę na jeszcze jedno, ostatnie piwko. Pomachać nim dasz radę na pewno.


Polecamy ten gadżet jako śmieszny prezent, który na pewno sprawdzi się przy okazji imprez. Nie zalecamy używania go w knajpach restauracjach, obsługa może reagować dziwnie na wezwanie za pomocą dzwonka.


W tego typu „narzędzia” powinien być zaopatrzony każdy komendant imprezy. Zamiast zdzierać gardło i wołać wszystkich na kolejkę czy następne piwo wystarczy użyć dzwonka.


Specyfikacja:
-dzwonek z napisem „Czas na piwo”,
-wymiary: wysokość – 13,5 cm, średnica – 7,5 cm.

Polecamy również

Mogą cię również zainteresować następujące produkty

Lodowy kufel

Lodowy kufel

Normalna cena: 39,00 zł

Cena promocyjna: 34,00 zł

Otwieracz gadająco-liczący

Otwieracz gadająco-liczący

39,00 zł
Dzwonek na sex

Dzwonek na sex

19,00 zł
Otwieracz Beer Rules

Otwieracz Beer Rules

17,00 zł
Beer Pong

Beer Pong

39,00 zł