Dzwonek do roweru - Czacha

Dostępność: W magazynie

49,00 zł
LUB

Dzwonek do roweru - Czacha

Kliknij na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Więcej widoków

Krótki opis

Klasyk z podrasowaną linią czyli oldschoolowy dzwonek do roweru w formie groźnej, złotej czachy. Nic tak skutecznie nie przepędzi pieszych z Twojej drogi jak jego mroczne, donośne dzwonienie!

Opis produktu

Nie ma to jak stary, dobry dzwonek do roweru. Żaden klakson, kolorowy dzwoneczek ani appka nie sprawią, że piesi będą zmykać z Twojej drogi. A ten to już w ogóle utoruje Ci przejazd ze 100% skutecznością!


Dzwonek Czacha został skonstruowany w oparciu o wieloletnią tradycję i klasyczny projekt oldschoolowych dzwonków do roweru. To kawałek doskonale uformowanej stali i masywnej kołatki którego mechanizm sprawdził się już lata temu. Ta konstrukcja przeszła przez ten czas najcięższe testy i nic, absolutnie nic nie może zagrozić jego pozycji najlepszego dzwonka do roweru jaki mieliśmy w rękach!


Jest masywny, solidny, ma donośny dźwięk i kształt czaszki. Prosty w użyciu i banalny do zamocowania. Taki właśnie jest ten dzwonek! To połączenie prostej, sprawdzonej konstrukcji oraz totalnie odjechanego klimatu gadżetów z czachą.  A dzięki niemu Twój rower dostanie dodatkowy pazur! Żadne dzwoneczki w kwiatki, kolorowe światełka czy trąbiące klaksony nie będą tak stylowo wyglądać na Twojej ramie. Żadne też nie dadzą Ci takiej skuteczności w przepędzaniu z drogi pieszych. Jego donośny dźwięk będzie się niósł niczym piekielne dzwony zwiastujące Armagedon… no może w wersji nieco bardziej light. W końcu to tylko przejażdżka, a nie rajd Wikingów.


Dzwonek czacha to gadżet który nada rowerowi nowy pazur. Jest solidny, skuteczny i z wyglądu to najbardziej badassowy dzwonek na świecie. Idealny pomysł na prezent dla każdego rowerzysty i wielbicieli gadżetów z czachą!


Specyfikcja:
-Dzwonek do roweru – Czacha (Skull Bike Bell),
-dzwonek rowerowy w kształcie czaszki,
-kolor: złoto-stalowy,
-wymiary: 6 x 6 x 3,5,
-materiał: stal, mosiądz,
-oparty na klasycznym mechanizmie dzwonka,
-zapewnia +100 do wyglądu twardziela,  
-producent: Suck Uk.
-Uwaga! Produkt nie jest zabawką! Produkt nie jest odpowiedni dla dzieci!

Polecamy również

Mogą cię również zainteresować następujące produkty

Łyżeczka czaszka

Łyżeczka czaszka

24,00 zł
Szklanka - czaszka zagłady

Szklanka - czaszka zagłady

Normalna cena: 25,00 zł

Cena promocyjna: 19,00 zł

Kieliszki czaszki

Kieliszki czaszki

39,00 zł
Foremka do jajek – czaszka

Foremka do jajek – czaszka

39,00 zł
Otwieracz rowerzysty

Otwieracz rowerzysty

24,00 zł