Koszty i metody dostawy

Darmowa dostawa kurierem dla zamówień od 250 zł!

Niezależnie od tego jaką wybierzesz metodę dostawy, nie płacisz za nią przy zamówieniu za minimum 250 zł.

Kurier DHL: 13 zł

Każde zamówienie złożone u nas do godziny 13 jest wysyłane jeszcze tego samego dnia. Oznacza to, że kurier zapuka do Twoich drzwi już następnego dnia roboczego. Koszt wysyłki kurierem uzależniony jest od sposobu płatności i wygląda tak (jest on doliczany do wartości zamówienia):

Płatność przelewem lub poprzez szybkie płatności DotPay: 13 zł
Płatność przy odbiorze paczki: 16 zł

Poczta Polska - Kurier48: 9 zł

Druga metoda wysyłki to dostarczenie paczki przez Pocztę Polską (usługa Kurier48). Jeżeli złożysz u nas zamówienie do godziny 13, to Twoją paczkę nadamy jeszcze tego samego dnia. Zazwyczaj dostawa za pomocą poczty zajmuje około 2 dni. Koszty również są uzależnione od sposobu płatności (są też doliczane do wartości zamówienia) i wyglądają w następujący sposób:

Płatność przelewem lub poprzez szybkie płatności DotPay: 9 zł
Płatność przy odbiorze paczki: 12 zł

Paczkomaty InPost: 11 zł

Trzecia metoda dostawy to wysyłka poprzez Paczkomaty InPost. Złóż zamówienie do godziny 13 a jeszcze tego samego dnia wyślemy Twoją przesyłkę do wybranego przez Ciebie paczkomatu. Zamówienie będziesz mógł odebrać w około 1-3 dni robocze.

Płatność przelewem lub poprzez szybkie płatności DotPay: 11 zł
Płatność przy odbiorze paczki: 14 zł

Odbiór osobisty w Warszawie: oczywiście za darmo

Ostatnią formą dostawy jest znany i lubiany odbiór osobisty. Każdy zamówiony produkt można odebrać w siedzibie naszej firmy w Warszawie na ul. Rydla 52a (10 min spacerem od stacji metra Stare Bielany). Koszt niezależnie od sposobu płatności prezentuje się tak jak poniżej:

Płatność przelewem lub poprzez szybkie płatności DotPay: 0 zł
Płatność przy odbiorze paczki: +0 zł

Ważne: Powinieneś sprawdzić zawartość przesyłki w obecności osoby dostarczającej. Podstawą ewentualnej reklamacji dotyczącej uszkodzeń mechanicznych powstałych w transporcie, jest spisany wraz z tą osobą protokół reklamacyjny.