Donut forget – karteczki memo

29,00 zł
LUB

Donut forget – karteczki memo

Kliknij na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Więcej widoków

Krótki opis

Nie zapomnij kupić pączków! Słodki obiekt pożądania może być już zawsze z Tobą. Karteczki memo w kształcie donutów – kto się im oprze.

Opis produktu

Pączek – słodki przedmiot pożądania. Nie można obok niego przejść obojętnie, nie można o nim zapomnieć. Jest okrągły, oblany lukrem i bardzo słodki, ale to nie wszystko. Nasze pączki pomogą Ci poprawić pamięć i uwaga, uwaga: nie tuczą!


Oto pączki które będą mogły towarzyszyć Ci na co dzień. W domu, pracy, szkole, nawet w autobusie, tramwaju, metrze i pociągu. Mogą być z Tobą na lekcji, wykładzie albo spotkaniu, nie musisz ich chować przed wzrokiem innych. Bez obaw o linię, niekaloryczne, niebrudzące (ach ten lukier!) i bez wzbudzania krytycznych spojrzeń osób z Twojego otoczenia. Ba! One poprawią Twoją pamięć i zawalczą z listą zakupów, oznaczeniem fragmentu książki czy szybką notatką w najsłodszy na świecie sposób.
Donut forget, czyli nie zapomnij… o naszym pączusiu. Oto karteczki memo z motywem pączka, a dokładnie amerykańskiego donuta. Weź go ze sobą a wzbudzisz zachwyt, także wśród koleżanek na wiecznej diecie. A najlepsze, że nie musisz się od razu decydować czy wolisz różowy lukier z posypką w gwiazdki czy brązowy z słodkie pałeczki. Używaj obu! Kto Ci zabroni? To Twoje pączki, zrobisz z nimi co zechcesz. Masz w końcu dwa, a każdy kryje po 100 karteczek czekających tylko na to by się do czegoś przylepić.


Polecamy je wszystkim. Zachowują świeżość do ostatniej warstwy, nie tuczą, poprawiają pamięć i… już mówiliśmy że są słodkie?


Specyfikacja:
-karteczki memo w kształcie pączków (Donut Forget),
-zestaw składa się z dwóch donutów/bloczków po 100 sztuk karteczek każdy,
-w zestawie są dwa różne donuty/bloczki,
-kolor: różowy lukier z białą posypką i brązowy lukier z kolorową posypką,
-materiał: papier, farba
-wymiary: 6 x 6 x 1 cm,
-producent: Mustard,
-Uwaga! Produkt nie jest zabawką! Ze względu na występowanie drobnych elementów, których połknięcie może grozić zadławieniem produkt jest nieodpowiedni dla dzieci poniżej 3-go roku życia.

Polecamy również

Mogą cię również zainteresować następujące produkty

Piersiówka - szminka

Piersiówka - szminka

49,00 zł
Wąsy – magnesy na lodówkę

Wąsy – magnesy na lodówkę

29,00 zł
Kobiece markery

Kobiece markery

39,00 zł
Zaparzaczka do herbaty - Mr. Tea

Zaparzaczka do herbaty - Mr. Tea

39,00 zł
Diamentowe kostki lodu

Diamentowe kostki lodu

39,00 zł