Domino shots Deluxe

Dostępność: W magazynie

99,00 zł
LUB

Domino shots deluxe

Kliknij na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Więcej widoków

Krótki opis

Połączenie domina i zestawu kieliszków. Po napełnieniu jednego płyn przelewa się do kolejnego kieliszka. Zupełnie jak popchnąć jedną kostkę domina z układanki.

Opis produktu

Wiadomo jak jest na imprezie - ktoś polewać musi. Zadanie to nie jest ani proste, ani nie daje żadnych profitów. Szczególnie, że po kilku głębszych łatwo jest rozlać cenny alkohol, albo co gorsze nalać za mało któremuś ze współimprezowiczów. A wtedy awantura gotowa.


Aby uprościć Wam to zadanie mamy Domino Shots,  zestaw sprytnych kieliszków.  Zamiast machać butelką nad stołem wystarczy, że napełnisz trunkiem jeden kieliszek a reszta napełni sie automatycznie. Jak to działa? Kieliszki ustawione są w piramidę i posiadają charakterystyczne dziubki, gdy pierwszy z nich (stojący najwyżej) zacznie się zapełniać, alkohol sam przeleje się do następnego.  Całość już sama w sobie wygląda bardzo efektownie i robi niesamowite wrażenie. Dodatkowo podstawka podświetla kieliszki od dołu diodami LED dzięki czemu polewanie po ciemku nie powinno być Ci już straszne. Warto zwrócić też uwagę na to, że wersją Deluxe zapakowana jest w ekskluzywne czarne pudełko, które prezentuje się doskonale!


Aby podświetlić kieliszki włóż dwie baterie AAA do podstawki i ustaw przełącznik  na ON. Zaświeci ona błękitny światłem w miejscu ustawienia kieliszków.


Polecamy ten gadżet szczególnie na imprezy i wszelkiego rodzaju okazje na których zależy Ci by podać alkohol w efektowny sposób - urodziny czy na przykład wieczór kawalerski.


Specyfikacja:
-zestaw zawiera 5 kieliszków i specjalną podstawkę wyposażoną w diody LED,
-pojemność jednego kieliszka: 40 ml,
-materiał: szkło (kieliszki), tworzywo sztuczne (podstawka),
-zasada działania oparta na działaniu domina,
-baterie wymagane: 2 x AAA (nie dołączone do zestawu).

Polecamy również

Mogą cię również zainteresować następujące produkty

Dzwonek na piwo

Dzwonek na piwo

19,00 zł
Teleskopowy kieliszek

Teleskopowy kieliszek

Normalna cena: 24,00 zł

Cena promocyjna: 19,00 zł

Medal piwosza

Medal piwosza

22,00 zł
Stupromilowy las

Stupromilowy las

49,00 zł
Imprezowe kółko i krzyżyk

Imprezowe kółko i krzyżyk

59,00 zł