Diamentowe szklanki do whisky

Dostępność: W magazynie

119,00 zł
LUB

Diamentowe szklanki do whisky

Kliknij na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Więcej widoków

Krótki opis

Oto dowód na to, że diamenty są nie tylko dla kobiet. Zestaw szklanek do whisky które pokochają mężczyźni.

Opis produktu

Picie whisky to nie moda, sezonowe szaleństwo ani chwilowe zauroczenie. Whisky to styl życia, wytchnienie po ciężkim dniu i zasłużony relaks celebrowany ze szklanką w ręku. Ale szklanki tak jak trunek nie mogą być byle jakie. Aby w pełni zaznać rozkoszy delektowania się chwilą musisz sięgnąć po to co najlepsze. Wybór marki to kwestia gustu i preferencji smakowych, ale szkło proponujemy Ci właśnie takie.


Eleganckie i jednocześnie bardzo pomysłowe szklanki do whisky. Kształt inspirowany diamentem to nie przypadek - jest bardzo estetyczny i praktyczny, o czym zaraz się przekonasz.


Diamentowa forma kryje w sobie wiele zalet. Po pierwsze i najbardziej cenione przez znawców: pozwala na swobodną cyrkulację płynu wewnątrz naczynia. Aby delektować się bogatym aromatem trunku należy od czasu do czasu zamieszać szklanką (a nasza aż sama się o to prosi). Oryginalny kształt pozwala na postawienie jej w dowolny sposób – masz osiem spodnich ścianek do wyboru więc którą nie wybierzesz,  naczynie będzie stało stabilnie, lekko pochylone w jedną stronę. Dodatkowo wykonano ją z bardzo solidnego szkła borokrzemianowego. Jest ono lekkie oraz wytrzymałe.


To piękny widok: szklanka wypełniona ulubionym trunkiem która aż się prosi by ponownie unieść ją do ust. Elegancka, nowoczesna a jednocześnie tak niecodzienna. Doskonale sprawdzi się jako szykowny prezent dla wielbiciela whisky.


Specyfikacja:
-Diamentowe szklanki do whisky (Diamond Glasses)
-zestaw zawiera dwie szklanki,
-wymiary: ok. 10 x 10 x 9 cm,
-pojemność: ok. 350 ml,
-materiał: szkło borokrzemianowe o wysokiej odporności,
-kolor: naturalny (przezroczysty),
-producent: Thumbs Up.
-Uwaga! Nie zmywać w zmywarce.


Sprawdź także inne akcesoria do whisky.

Polecamy również