Deska perfekcjonisty

Dostępność: W magazynie

89,00 zł
LUB

Deska perfekcjonisty

Kliknij na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Więcej widoków

Krótki opis

Marchewka w słupki nie dłuższe niż 5 centymetrów, cebula w talarki o grubości 0,3 zaś boczek tylko w regularną kostkę. Tak przygotowują jedzenie perfekcjoniści, bo w gotowaniu nie ma miejsca na niechlujnie skrojone składniki. Przynajmniej nie z tą deską!

Opis produktu

Oto koszmar perfekcjonisty: marchewka z groszkiem ale krojona w słupki. Albo jeszcze gorzej: smażona w grubych pasach. No jak można nie pokroić boczku na skwarki w regularną kostkę albo cebulę do jajecznicy posiekać zamiast pokroić w równe talarki? Frytki? Nie grubsze niż 1/3 cala. A jeśli suszysz wołowinę to pasy muszą być nie szersze niż dwa cale i cienkie niemal jak papier. Zaprowadź ład i porządek w kuchni za pomocą jednego gadżetu. Oto deska na miarę perfekcjonisty!


Siekanie, kostka, słupki czy nawet specjalistyczne wykrajanie pod kątem 30 stopni? Od dziś to dla Ciebie pestka i łatwizna.  Wystarczy nóż i nasza deska z miarką by Twoja marchewka miała takie julienne że tylko zazdrościć! Deska Perfekcjonisty bowiem cała jest pokryta z jednej strony idealną siatką która ułatwia równe skrojenie składników. Podziałka w calach umożliwia dokładne wymierzenie wielkości składników zaś dodatkowe podziałki na kostkę, słupki czy kąty wyniosą Twoją kuchnię na nowy poziom. Koniec z przypadkowym krojeniem i krzywymi kawałkami, czas na matematyczną precyzję. Czas na deskę perfekcjonisty! Krój i siekaj w kuchni równo co do milimetra.


Taki kuchenny gadżet to idealny pomysł na prezent dla wszystkich miłośników gotowania.


Specyfikacja:
-Deska perfekcjonisty (Obsessive Chef Cutting Board),
-deska do krojenia ozdobiona z jednej strony miarą w calach, podziałką do krojenia specjalistycznego oraz zaznaczonymi kątami,
-kolor: naturalny brąz,
-materiał: drewno,
-wymiary: 30,5 x 23 x 1,6 cm,
-producent: Fred & Friends.
-Uwaga! Produkt nie jest zabawką!

Polecamy również

Mogą cię również zainteresować następujące produkty

Cucumbo - spiralna krajalnica

Cucumbo - spiralna krajalnica

49,00 zł
Karoto - Temperówka do warzyw

Karoto - Temperówka do warzyw

49,00 zł
Nested - komplet kurzych miarek kuchennych

Nested - komplet kurzych miarek kuchennych

44,00 zł
Splash – krwawa deska

Splash – krwawa deska

74,00 zł
Zegar matematyczny

Zegar matematyczny

49,00 zł