Design z motywem zwierząt

161 produktów

Design w fauniej sprawie

Jeśli zastanawiasz się co mają wspólnego zwierzęta z designem, zapraszamy do naszego małego zoo. Z lewej strony zobaczysz małpki i wieloryby, z prawej koty i psy siedzące tuż obok siebie, by na czele tej menażerii ujrzeć całe stado jednorożców. Niemożliwe? W świecie gadżetów i designu inspirowanego zwierzętami wszystko jest możliwe!

Otocz się designem ze zwierzęcym motywem

Od kubeczków i tworzących z nimi zgrabne duety zaparzaczy, po akcesoria kuchenne i gadżety do domu. Design z motywem zwierząt może towarzyszyć Ci na każdym kroku, od śniadania do kolacji. Leniwiec może o poranku przywitać Cię z kubka herbaty, by wieczorem całym stadkiem bujać się na nóżce kieliszka. A kotki? Jedne rozsiadły się na lodówce, inne leżą na kolanach gości udając serwetki, a kolejne próbują swoich sił w starciu z akcesoriami biurowymi. Jednorożce zaś pokażą wszystkim niedowiarkom na czym polega prawdziwa magia. Wystarczy nastawić wodę na herbatę… Design czerpie garściami ze świata zwierzęcego, inspirując się bogactwem jego barw, form i kolorów. A dzięki temu Ty możesz dodać odrobinę świeżości swojej kuchni, zapraszając do niej gadżetowe zwierzaki.

Słoń, leniwiec i manat weszły do sklepu…

Nawet nam samym trudno uwierzyć jak kategoria związana ze zwierzętami dynamicznie się rozrasta. Co chwila na nasze półki wskakują nowe gadżety z motywem zwierząt. Zaczynając od kotów i psów, na jednorożcach kończąc. A jest ich tyle, że spokojnie moglibyśmy otworzyć małe zoo i rozdawać bilety na występy kuchennych wersji świata zwierzęcego. Jeśli lubisz zwierzaki, zaproś jednego do domu. Nasze wymagają minimum uwagi i są bardzo czyste!

1 / 3

Bestsellery z kategorii

Koci Kubek z Zaparzaczką
49,00 zł

Koci Kubek z Zaparzaczką

49,00 zł

Psi kubek z zaparzaczką

49,00 zł

Kubek Śpiący Lisek

29,00 zł

Szklanka Panda

49,00 zł

Pusheen - Zestaw Lunch Box

14,99 zł

Pusheen z pizzą - brelok

Zaparzaczka do herbaty - Leniwiec
39,00 zł

Zaparzaczka do herbaty - Leniwiec

Magiczny Jednorożec - kubek zmieniający kolor
59,00 zł 49,00 zł

Magiczny Jednorożec - kubek zmieniający kolor

Dinozaur Na Twardo
37,00 zł 25,00 zł

Dinozaur Na Twardo

Unicorn - podstawka na jajko
39,00 zł 29,00 zł

Unicorn - podstawka na jajko

79,00 zł

Syreni Ogon - Kocyk Deluxe

Zaparzaczka do herbaty - Lama
49,00 zł 39,00 zł

Zaparzaczka do herbaty - Lama