#zostańwdomu i przygotuj się na Dzień Jednorożca! (9.04)

Design

306 produktów

Zastanawiasz się co to takiego design? Znajdziesz go tutaj!

Nie ma jednej, wyczerpującej definicji czym jest design. Dla nas, to tak naprawdę wszystko czym się otaczasz. Ale jeśli dobrze się zastanowić, można podzielić go na sprytne kategorie. U nas króluje design ukierunkowany na jakiś wybrany, wiodący motyw. A więc możemy wyróżnić np. zwierzęcy lub roślinny. I znajdziesz go tutaj w najróżniejszych formach, kształtach i kolorach, ale najważniejsze, że design ma cieszyć oko i być użytkowy. I taki właśnie u nas jest!

Tam, gdzie kotki walczą o pierwsze miejsce z pieskami!

W Twoim sercu mogą mieszkać kotki, pieski, słodkie pandy tak samo jak na Twojej kuchennej szafce. Zerknij na design z motywem kota, jeśli to one według Ciebie rządzą światem. Kubeczki, zaparzaczki i pomysłowe gadżety są na wyciągnięcie ręki! A jeśli wolisz pieski to mamy specjalną kategorię gadżetów tylko z nimi. Pandy i niedźwiedzie, miśki, a także morskie stworzenia mają swoje własne miejsce w dedykowanych kategoriach. Dlatego jeśli szukasz szczególnego motywu, taki podział ułatwi Ci wybór. Jednak musimy przyznać, że gdyby nie właśnie design gadżety w naszym sklepie nigdy nie miałyby szansy stworzyć swoistego mikro zoo pełnego zwierzątek z całego świata. Kochamy design, a już na pewno kochamy go za możliwość wypicia herbaty ze słodkim leniwcem, magicznym jednorożcem i pocieszną pandą

Emoji, czachy i japońscy Ninja

Na zwierzakach jednak świat pomysłowego designu się nie kończy. To także cała seria gadżetów z motywem czachy, wbrew pozorom w sympatycznym i bardzo praktycznym wydaniu. Od foremki do lodów po misy i akcesoria barmańskie – czachy potrafią nadać pazur każdemu wnętrzu. Z nimi doskonale komponują się gadżety z motywem wojownika Ninja. Od razu widać, że do słodkich i niewinnych nie należą, ale są bardzo praktyczne i dekoracyjne jednocześnie. A na koniec jeśli chodzi o dekoracje zawsze możesz zaprosić do swojego domu emotikonę. Poduszki z ich motywem do design wprost wyjęty z telefonu!

Ich pomysłów na design, tyle pomysłowych prezentów

Jak widzisz design niejedno ma oblicze. Może przybrać formę słodkiego kubeczka, uroczej zaparzaczki i bardzo praktycznego gadżetu. Możesz wybierać z niego tematycznie, oraz wziąć z każdej kategorii po jednym gadżecie tworząc w domu feerię kolorów, kształtów i pomysłów, okraszoną perfekcyjną użytecznością. A najważniejsze, że w każdym z nich słowo design ma przystępną formę uroczego gadżetu, idealnego na prezent dla bliskiej osoby!

1 / 6

Bestsellery z kategorii

Przyjaciele - Filiżanka Central Perk 650 ml
64,00 zł 59,00 zł

Przyjaciele - Filiżanka Central Perk 650 ml

Karafka - Hełm Stormtroopera
119,00 zł 109,00 zł

Karafka - Hełm Stormtroopera

Koci Kubek z Zaparzaczką
44,00 zł

Koci Kubek z Zaparzaczką

Mapa Piwosza Polska
99,00 zł

Mapa Piwosza Polska

19,00 zł

Szklanka - czaszka zagłady

69,00 zł

Darth Vader – kubek

49,00 zł

Pusheen - Zestaw Lunch Box

Piękna i Bestia: Filiżanka Chip
59,00 zł 49,00 zł

Piękna i Bestia: Filiżanka Chip

79,00 zł

Ceramiczny Kubek Obiektyw

25,00 zł

Antystresowy Mops

Mapa Zdrapka Świata Premium
69,00 zł 59,00 zł

Mapa Zdrapka Świata Premium

Kieliszek Stormtroopera
69,00 zł 59,00 zł

Kieliszek Stormtroopera

Mapa Zdrapka Świata VIP
89,00 zł 79,00 zł

Mapa Zdrapka Świata VIP

Diamentowe szklanki do whisky
119,00 zł 109,00 zł

Diamentowe szklanki do whisky

Ostatnio oglądane

Magiczny kubek z pikselowym serduszkiem
34,00 zł 29,00 zł

Magiczny kubek z pikselowym serduszkiem