Design

302 produktów

Zastanawiasz się co to takiego design? Znajdziesz go tutaj!

Nie ma jednej, wyczerpującej definicji czym jest design. Dla nas, to tak naprawdę wszystko czym się otaczasz. Ale jeśli dobrze się zastanowić, można podzielić go na sprytne kategorie. U nas króluje design ukierunkowany na jakiś wybrany, wiodący motyw. A więc możemy wyróżnić np. zwierzęcy lub roślinny. I znajdziesz go tutaj w najróżniejszych formach, kształtach i kolorach, ale najważniejsze, że design ma cieszyć oko i być użytkowy. I taki właśnie u nas jest!

Tam, gdzie kotki walczą o pierwsze miejsce z pieskami!

W Twoim sercu mogą mieszkać kotki, pieski, słodkie pandy tak samo jak na Twojej kuchennej szafce. Zerknij na design z motywem kota, jeśli to one według Ciebie rządzą światem. Kubeczki, zaparzaczki i pomysłowe gadżety są na wyciągnięcie ręki! A jeśli wolisz pieski to mamy specjalną kategorię gadżetów tylko z nimi. Pandy i niedźwiedzie, miśki, a także morskie stworzenia mają swoje własne miejsce w dedykowanych kategoriach. Dlatego jeśli szukasz szczególnego motywu, taki podział ułatwi Ci wybór. Jednak musimy przyznać, że gdyby nie właśnie design gadżety w naszym sklepie nigdy nie miałyby szansy stworzyć swoistego mikro zoo pełnego zwierzątek z całego świata. Kochamy design, a już na pewno kochamy go za możliwość wypicia herbaty ze słodkim leniwcem, magicznym jednorożcem i pocieszną pandą

Emoji, czachy i japońscy Ninja

Na zwierzakach jednak świat pomysłowego designu się nie kończy. To także cała seria gadżetów z motywem czachy, wbrew pozorom w sympatycznym i bardzo praktycznym wydaniu. Od foremki do lodów po misy i akcesoria barmańskie – czachy potrafią nadać pazur każdemu wnętrzu. Z nimi doskonale komponują się gadżety z motywem wojownika Ninja. Od razu widać, że do słodkich i niewinnych nie należą, ale są bardzo praktyczne i dekoracyjne jednocześnie. A na koniec jeśli chodzi o dekoracje zawsze możesz zaprosić do swojego domu emotikonę. Poduszki z ich motywem do design wprost wyjęty z telefonu!

Ich pomysłów na design, tyle pomysłowych prezentów

Jak widzisz design niejedno ma oblicze. Może przybrać formę słodkiego kubeczka, uroczej zaparzaczki i bardzo praktycznego gadżetu. Możesz wybierać z niego tematycznie, oraz wziąć z każdej kategorii po jednym gadżecie tworząc w domu feerię kolorów, kształtów i pomysłów, okraszoną perfekcyjną użytecznością. A najważniejsze, że w każdym z nich słowo design ma przystępną formę uroczego gadżetu, idealnego na prezent dla bliskiej osoby!

1 / 6

Bestsellery z kategorii

Przyjaciele - Filiżanka Central Perk 650 ml
64,00 zł 59,00 zł

Przyjaciele - Filiżanka Central Perk 650 ml

Mapa Piwosza Polska
99,00 zł

Mapa Piwosza Polska

29,00 zł

Szklanka Panda

49,00 zł

Psi kubek z zaparzaczką

49,00 zł

Pusheen - Zestaw Lunch Box

Koci Kubek z Zaparzaczką
49,00 zł

Koci Kubek z Zaparzaczką

Gwiazdozbiory - kubek zmieniający kolor
69,00 zł

Gwiazdozbiory - kubek zmieniający kolor

29,00 zł

Foremka do lodu - Czaszki

Star Wars - Karafka Hełm Stormtroopera
119,00 zł

Star Wars - Karafka Hełm Stormtroopera

Butelka Piwosza Na Kapsle
69,00 zł 59,00 zł

Butelka Piwosza Na Kapsle

79,00 zł

Kieliszki Chemika

49,00 zł

Kubek Śpiący Lisek

Dinozaur Na Twardo
37,00 zł 25,00 zł

Dinozaur Na Twardo