Demotywujący zegar

Kliknij na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Więcej widoków

Krótki opis

Wyrzuć klasyczny zegarek, budzik schowaj pod łóżkiem, a na ścianie powieś nasz demotywujący zegar. W końcu prawo Murphyego mówi że jak masz  się spóźnić to się spóźnisz, choćbyś wynajął odrzutowiec. Więc zamiast niepotrzebnego stresu wprowadź do swojego życia trochę zakręconego luzu.

Opis produktu

Budzisz się, patrzysz na zegarek i już wiesz, że jesteś spóźniony do pracy. Ale po co od razu nakręcać się i stresować, że już 7:15 a miałeś wstać o 7:13. Tak więc zamiast męczyć się od rana i denerwować, lepiej prześpij się jeszcze pięć minut. W końcu sen to zdrowie, a od nadmiaru stresu dostaniesz co najwyżej rozstroju żołądka.


Demotywujący zegar już na pierwszy rzut oka mówi: „spokojnie i tak zdążysz”. Jeśli chcesz sprawdzić, która jest dokładnie godzina będziesz miał z tym drobny problem bo cyfry rozrzucone są na tarczy, a wskazówki chodzą w odwrotną stronę niż powinny. Więc jak widzicie, zegar stanowi niezłe wyzwanie dla wszystkich których wiecznie goni czas.


Ten gadżet polecamy jako zabawny  prezent dla osób wiecznie spóźnionych, niepoprawnych śpiochów czy też szefa, który chciałby żebyście podbijali karty jak w fabryce, co do sekundy.


Specyfikacja:
-ścienny zegar, którego mechanizm chodzi do tyłu,
-obudowa jest pokryta gumowaną powłoką, tarczę natomiast chroni szklana pokrywa,
-średnica: 30,5cm,
-wymaga jednej baterii AA (nie ma jej w zestawie).

Polecamy również

Mogą cię również zainteresować następujące produkty

Zegar wsteczny

Zegar wsteczny

49,00 zł
Zegar Geniusza

Zegar Geniusza

49,00 zł
Zegar matematyczny

Zegar matematyczny

49,00 zł
Zegar Star Wars

Zegar Star Wars

79,00 zł
Zezujący zegar

Zezujący zegar

79,00 zł