Darth Vader – kubek

Dostępność: W magazynie

89,00 zł
LUB

Darth Vader – kubek

Kliknij na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Więcej widoków

Krótki opis

Taaaak nie ma to jak kawa w ręku z rana... i wysadzenie pokojowo nastawionej planety. Od razu czujesz że robisz coś ważnego, a podbój świata i zagłada Jedi idą dokładnie zgodnie z planem.

Opis produktu

Czujesz to głęboko w sobie, tę ogromną potrzebę by dokonać wielkich czynów. Wziąć los we własne ręce, nie patrzeć na konsekwencje. Taak, potrzeba Ci tylko siły, czegoś co nie pozwoli zmącić Twego umysłu żadną chwilą słabości. Determinacja to jedno lecz ciało jest słabe, potrzebuje energii, potrzebuje… kawy!


Nawet Darth Vader musiał nieraz zarwać noc nad projektem Gwiazdy Śmierci, bo wiadomo, jak coś ma być zrobione dobrze to trzeba samemu tego dopilnować. Zaś Imperialni inżynierowie byli tak pełni podziwu dla jego siły (ha! Potęgi!), że stworzyli jedyny w swoim rodzaju kubek Vadera. Inspirowany charakterystycznym hełmem, który pozwoli Ci zbliżyć się choć trochę do Lorda Vadera, największego twardziela Imperium. On nie znał strachu, zmęczenia czy pragnienia. Teraz podzieli się z Tobą odrobiną swej mocy.


Używaj go mądrze, pilnuj by nikt go nie podkradł, a może z czasem zostaniesz współczesnym Sithem. A żaden Jedi nie będzie dorastał Ci do pięt.


Kubek Dartha Vadera – idealnie odwzorowany hełm czarnego charakteru wszechświata. W promieniu setek tysięcy parseków nie znajdziesz większego twardziela. Niechaj Twoja kawa będzie czarna jak jego mroczne serce. A herbata mocna jak uścisk samego Lorda.


Specyfikacja:
-kubek w kształcie głowy Dartha Vadera z sagi Star Wars,
-oryginalny gadżet sygnowany przez wytwórnię Lucasfilm,
-wymiary:13 x 16,5 x 13 cm,
-materiał: ceramika
-kolor: mrocznie czarny jak hełm Lorda Vadera,
-waga: 600 g,
-pojemność: 680ml. Młody adepcie ciemnej strony mocy, jeśli zastanawiasz się nad takim drobiazgiem to jeszcze nie opanowałeś w pełni umiejętności sztuki manipulacji słabymi umysłami. Ćwicz, a Twój kubek nigdy nie będzie pusty, zawsze się znajdzie ktoś kto go napełni, bylebyś nie ćwiczył na nim sztuki miażdżenia gardeł samym spojrzeniem.
-Uwaga! Produkt nie jest zabawką! Dzieci są zbyt niedojrzałe by w pełni opanować potęgę Mocy.
-Myć ręcznie, produktu nie należy myć w zmywarce ani używać w kuchence mikrofalowej.


Sprawdź także inne gadżety ze Star Wars oraz kubki.

Polecamy również