Czar par - gra dla dwojga

Dostępność: Brak w magazynie

59,00 zł

Czar Par

Kliknij na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Więcej widoków

Krótki opis

Trochę pikantna, ale nie taka całkiem poważna gra dla dwojga. Rywalizujcie z partnerem o to kto kogo zna od podszewki, wygrywajcie zmysłowe masaże a przede wszystkim poznajcie się jeszcze lepiej.  

Opis produktu

Kto z nas nie chciałby od czasu do czasu zamknąć się z ukochaną osobą sam na sam na cały dzień.  Oczywiście jak już jesteście razem, najlepiej byłoby spędzić czas romantycznie. Doskonałym pretekstem do takich uniesień będzie przetestowanie zabawnej i podnoszącej temperaturę związku gry tylko dla dwojga. Bez zbędnych świadków i ciekawskich spojrzeń.


Gra dla dwojga to doskonały, subtelny prezent dla każdej pary. Świetnie sprawdza się w roli upominku ślubnego, na rocznicę lub Walentynki. Wprowadza do związku miły nastrój wzajemnego poznawania, nawet jeśli myślicie że wiecie o sobie już wszystko.


Specyfikacja:
- gra wykonana jest w całości w języku polskim,
- w zestawie znajdują się: 4 rodzaje kart do gry, 4 baloniki, 2 świece zapachowe, ozdobne pudełko do zapałek, 2 rodzaje żetonów, kostka do gry, 2 różnej wielkości pionki (dla niej i dla niego), plansza do gry,
- karty do gry dzielą się na: „25%szans” – wybierasz jedną z czterech odpowiedzi, „50/50” – wybierasz jedną z dwóch odpowiedzi, „szczęścia” – otrzymujesz drobną przyjemność od partnera (np. masaż stóp, całus), „odpowiedzi” – karty oznaczone literami A, B, C lub D.

Polecamy również

Mogą cię również zainteresować następujące produkty

Gadający pilot - steruj mężczyzną

Gadający pilot - steruj mężczyzną

39,00 zł
Zakochany zestaw do wina

Zakochany zestaw do wina

29,00 zł
Gadający pilot – steruj kobietą

Gadający pilot – steruj kobietą

39,00 zł
Różane impresje

Różane impresje

27,00 zł
Dzwonek na sex

Dzwonek na sex

19,00 zł