Czacha do sushi

Dostępność: W magazynie

64,00 zł
LUB

Czacha do sushi

Kliknij na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Więcej widoków

Krótki opis

Dodaj nieco dreszczyku do serwowanego sushi! Miseczka na sos sojowy w kształcie czaszki i dwie dedykowane pałeczki w zestawie to idealny gadżet dla miłośnika kuchni orientalnej.

Opis produktu

Nie ma dla Ciebie lepszego dania niż sushi? Uwielbiasz mieszać jego smaki wciąż poszukując nowych połączeń i żadna ilość sushi nie może być przy Tobie bezpieczna? Niech inni mają swoje burgery, zupy krem czy kaszę na 100 sposobów, Ty wiesz co jest naprawdę dobre! Dlatego postaw na stole miseczkę do sosu która przestrzeże wszystkich wokół, by nie próbowali wcisnąć Ci choćby kęsa innej potrawy. Weź pałeczki, skrzyżuj je niczym piszczele na pirackiej fladze i niech Czacha do sushi chroni Cię przed byle jakim jedzeniem!


Czacha do sushi


Miseczka na sos sojowy w kształcie czaszki została tak zaprojektowana by po napełnieniu ukazywać pełną krasę tego mrożącego krew w żyłach symbolu. Wytłoczone oczodoły, ślad po nosie i rowki zębów zbierają sos by tym bardziej uwydatnić cechy czachy. Zaś dołączone pałeczki możesz złożyć tuż pod miseczką by cały zestaw przypominał groźnie wyglądającą piracką banderę. Z takim gadżetem nikt nie będzie kwestionował Twoich gustów kulinarnych ani preferencji smakowych! Zaś sama miseczka została utrzymana w nurcie tradycyjnych naczyń do sushi zwanych Maru Kozara i jest dokładnie tak szeroka by móc wygodnie maczać w niej kęsy jedzenia.


Ten gadżet to idealny prezent dla każdego wielbiciela sushi! Użyta ceramika jest najwyższej jakości i z pewnością docenią ją wielbiciele niebanalnego wzornictwa.


Specyfikacja:
-Czacha do sushi – Skull Soy Dish,
-miseczka na sos sojowy z motywem czachy,
-zestaw składa się z: miseczki i dwóch pałeczek do sushi,
-kolor: biały,
-materiał: ceramika, bambus,
-wymiary: 10 x 8,8 x 2 cm miseczka i 22,5 cm długości pałeczki,
-producent: SuckUK.
-Produkt dopuszczony do kontaktu z żywnością.
-Pałeczki należy myć wyłącznie ręcznie!
-Uwaga! Produkt nie jest zabawką! Produkt jest nieodpowiedni dla dzieci!

Polecamy również

Mogą cię również zainteresować następujące produkty

Lodowa czacha

Lodowa czacha

39,00 zł
Czacha na twardo

Czacha na twardo

37,00 zł
Łyżeczka czaszka

Łyżeczka czaszka

24,00 zł
Foremka do jajek – czaszka

Foremka do jajek – czaszka

39,00 zł
Brainfreeze - Czacha na lód

Brainfreeze - Czacha na lód

99,00 zł