Conundrum Glass - szklanki do czerwonego wina

Dostępność: W magazynie

149,00 zł
LUB

Conundrum Glass - szklanki do czerwonego wina

Kliknij na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Więcej widoków

Krótki opis

Conundrum czyli zagadka. Intrygujące szklanki do wina, które w swoim kształcie kryją nie tylko pomysłową funkcjonalność, ale też zaskakującą wygodę użytkowania. 

Opis produktu

Zagadkowe, intrygujące, tajemnicze. Nie bez powodu ich nazwa to Conundrum, co znaczy właśnie Zagadka. Te szklanki do wina nie tylko zaskoczą Twoich gości. Ich niespotykany kształt i elegancka sylwetka nie mają jedynie przykuwać wzroku. Te szklanki zaprojektowano do jednego nadrzędnego celu: by wynieść picie wina na nowy, wysublimowany poziom.


Zagłębienia biegnące w środkowej części szklanek to nie fantazja projektanta tylko szczegółowo opracowane, eleganckie załamanie formy które pełni tutaj rolę aeratora do wina. Wlewając trunek do szklanki, on nie płynie zwyczajnie ku denku tylko spływając spiralnie wokół rowków natlenia się wydobywając pełnię swojego smaku i aromatu. Płyn nabiera okrężnego ruchu co dodatkowo pozwala cyrkulować powietrzu i natlenić całą nalaną porcję. Zaś właśnie ten kształt rowków sprawia że Conundrum doskonale leży w dłoni wręcz układając się do ręki. Lubisz bawić się kieliszkiem? Tutaj zabawa szklanką tylko pomoże winu, za każdym razem wzbogacając jego aromat gdy spływa ono spiralnie ze wspomnianych zagłębień.


Dzięki temu gadżetowi nie potrzebujesz aeratora by cieszyć się pełnią aromatów serwowanego wina. Zaś każdy podany trunek zdobędzie intrygującą i wysmakowaną oprawę w naszych szklankach. Do perfekcji potrzeba już tylko dobrego towarzystwa i butelki wina.


Conundrum do czerwonego wina to elegancki prezent na każdą okazję. Dla pary, przyjaciela który jest smakoszem lub wielbicieli designu. Każdy kto chwyci je do ręki, z zaskoczeniem stwierdzi że Conundrum to więcej niż szklanka do wina. To nowy wymiar smakowania trunku.


Specyfikacja:
-Szklanki do czerwonego wina Conundrum (Conundrum Red Wine Glasses),
-szklanki zaprojektowane do napowietrzania wlewanego do nich trunku,
-zagłębienia biegnące wokół szklanek poprawiają komfort trzymania naczynia w dłoni oraz zapewniają trunkowi optymalny kontakt z tlenem,
-doskonale leżą w dłoni,
-w zestawie znajdują się 4 szklanki,
-kolor: przezroczysty,
-materiał: szkło,
-wymiary: 12 x 9,5 cm Ø,
-pojemność: 473 ml,
-producent: Final Touch.
-Uwaga! Produkt nie jest zabawką! Produkt jest nieodpowiedni dla dzieci!


Sprawdź także inne akcesoria do wina.

Polecamy również

Mogą cię również zainteresować następujące produkty

Conundrum Glass - szklanki do białego wina

Conundrum Glass - szklanki do białego wina

119,00 zł
Sopel do wina

Sopel do wina

49,00 zł
Aerator do wina

Aerator do wina

Normalna cena: 99,00 zł

Cena promocyjna: 69,00 zł

Winestein - kufel na wino

Winestein - kufel na wino

69,00 zł
Łańcuchowy stojak na wino

Łańcuchowy stojak na wino

Normalna cena: 109,00 zł

Cena promocyjna: 89,00 zł