Conundrum Glass - szklanki do białego wina

119,00 zł
LUB

Conundrum Glass - szklanki do białego wina

Kliknij na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Więcej widoków

Krótki opis

Conundrum czyli intrygujące szklanki do wina. Ich kształt kryje nie tylko niezwykłą wygodę użytkowania ale też pomysłowy sposób napowietrzania trunku.

Opis produktu

Już sama ich nazwa kryje w sobie niezwykły potencjał. Conundrum, Enigme, Zagadka. Z jednej strony to szklanka do wina, a nie typowy kieliszek, ale to w żaden sposób nie przeczy zasadom kultury picia, np. we Włoszech domowe wino podane w szklance to normalna praktyka. Druga rzecz to kształt. Weź ją do ręki a palce same znajdą drogę do specjalnie wyprofilowanych zagłębień które opasają szklankę. Odczucie absolutnego komfortu jest tak bezpośrednie, że szklanka wyda Ci się niemal przyklejona do dłoni. Dosłownie: idealnie leży. Ale to nie wszystko.


Wiesz pewnie, że napowietrza się wino przed spożyciem żeby wydobyć z trunku pełnię smaku i aromatu. Możesz do tego celu użyć aeratora albo… zapomnieć o nim i postawić od razu na te szklanki. Ich nietypowy kształt który sprawia, że tak dobrze układają się w dłoni dodatkowo pozwala napowietrzyć wino już w trakcie napełniania naczynia. Dosłownie nalewasz trunek, a on spływając po ściance i przepływając wzdłuż jej zagłębień uszlachetnia się jak po użyciu specjalistycznego, barmańskiego sprzętu.


Conundrum Glass


Są piękne, intrygujące, absolutnie praktyczne i dosłownie zaprojektowane do trzymania w dłoni. Komplet szklanek Cunundrum to idealny pomysł na prezent nie tylko dla wielbicieli designu ale też miłośników niespiesznych wieczorów spędzanych w towarzystwie przyjaciół.


Szklanki zaprojektowane są z myślą o białym winie. Ich pojemność to 266 ml a w zestawie znajdują się 4 szklanki Conundrum.


Specyfikacja:
-Szklanki do białego wina Conundrum (Conundrum White Wine Glasses),
-szklanki zaprojektowane do napowietrzania wlewanego do nich trunku,
-zagłębienia biegnące wokół szklanek poprawiają komfort trzymania naczynia w dłoni oraz zapewniają trunkowi optymalny kontakt z tlenem,
-doskonale leżą w dłoni,
-w zestawie znajdują się 4 szklanki,
-kolor: przezroczysty,
-materiał: szkło,
-wymiary: 10,8 x 7,8 cm Ø,
-pojemność: 266 ml,
-producent: Final Touch.
-Uwaga! Produkt nie jest zabawką! Produkt jest nieodpowiedni dla dzieci!


Sprawdź także inne akcesoria do wina.

Polecamy również

Mogą cię również zainteresować następujące produkty

Łańcuchowy stojak na wino

Łańcuchowy stojak na wino

Normalna cena: 109,00 zł

Cena promocyjna: 89,00 zł

Elektroniczny korkociąg Silver Twister

Elektroniczny korkociąg Silver Twister

135,00 zł
Zakochany zestaw do wina

Zakochany zestaw do wina

29,00 zł
Tapped – kranik do wina

Tapped – kranik do wina

49,00 zł
Kurczak do wina

Kurczak do wina

39,00 zł