Clocky - uciekający budzik

Dostępność: W magazynie

139,00 zł

* wymagane pola

139,00 zł

Clocky - niebieski

Kliknij na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Krótki opis

Uparty budzik który zmusi do wstania nawet największego śpiocha. Gdy rozćwierka się na dobre, nikt nie będzie w stanie go zignorować. Tylko gdzie on się schował?

Opis produktu

Jesteś śpiochem, którego ciężko dobudzić? Zawsze chcesz pospać jeszcze minutkę, a potem się okazuje, że to była godzina? Mamy coś idealnego dla Ciebie i wielu Tobie podobnych. Oto broń ostateczna przeciwko notorycznemu dosypianiu jeszcze minutkę. Clocky - bardzo sympatycznie wyglądający budzik, który zmusi do podniesienia się z łóżka nawet największego śpiocha.


Clocky z pozoru działa jak każdy inny budzik, ale ma jedną bardzo wyjątkową cechę. Gdy włączysz w nim funkcję drzemki zeskoczy on z Twojej szafki nocnej, schowa się gdzieś w pokoju i zacznie dzwonić.


Wydaje Ci się to nierealne? Myślisz, że budzik może się uszkodzić? Nic bardziej mylnego. Clocky został specjalnie zaprojektowany, dlatego może zjechać z każdego przedmiotu o wysokości do 1 metra i nic mu się nie stanie. Dzięki oprogramowaniu przygotowanemu przez Nanda Home Inc. budzik może jeździć nawet w pokoju pełnym szafek oraz drobiazgów. Clocky ma tak zaprojektowane koła żeby był w stanie przejechać po wszystkim. Gdy natrafi na przeszkodę, której nie może pokonać, zmieni kierunek i pojedzie w inną stronę. Dywan i inne włochate ustrojstwa na Twojej podłodze też nie stanowią dla niego przeszkody.


Ukryty w rogu pokoju czy pomiędzy szafkami Clocky zmusi to wstania nawet zatwardziałego amatora spania.


Clocky dostępny jest w 4 kolorach: morski błękit, czarny, migdałowa biel, malinowa czerwień. Dodatkowo jest też wypasiona chromowana wersja dla fanów stylu Bling-bling.


Tak Clocky sprawdza się w akcji:


Specyfikacja:
-może spaść z przedmiotów o wysokości do 1m
-zasilany 4 bateriami AAA (nie ma ich w zestawie)
-wymiary: 13,5 x 9 x 9 cm

Polecamy również

Mogą cię również zainteresować następujące produkty

Kula dyskotekowa

Kula dyskotekowa

59,00 zł
Wieża z klocków

Wieża z klocków

Normalna cena: 49,00 zł

Cena promocyjna: 44,00 zł

Tablica szpilkowa

Tablica szpilkowa

69,00 zł
Kubek z kastetem

Kubek z kastetem

Normalna cena: 49,00 zł

Cena promocyjna: 25,00 zł

Zegar wsteczny

Zegar wsteczny

49,00 zł