Clink! Szklanka gracza

Dostępność: W magazynie

Normalna cena: 69,00 zł

Cena promocyjna: 49,00 zł

LUB

Clink! Szklanka gracza

Kliknij na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Więcej widoków

Krótki opis

Kręć szklanką i zagraj w super wciągającą grę! Szklanka do whisky z mini labiryntem zatopionym w denku. Idealny zestaw na leniwy wieczór.

Opis produktu

A co jeśli połączyć bujanie szklanką whisky z graniem w grę? Spece od zakręconych gadżetów z Fred & Friends wpadli na szalony pomysł i połączyli dwie przyjemności w jedno! Rozkoszuj się i porcją whisky i pasjonującą grą w tym samym czasie! Jedną ręką!


Ta szklanka do whisky w prostej formie kryje dodatkowy element rozrywki. Nie tylko wypijesz z niej doskonałego drinka, ale też zagrasz w mini labirynt umieszczony w podwójnym denku naczynia.


Specjalnie zaprojektowany system podwójnych ścianek umożliwił zamknięcie w denku szklanki prostej, choć absorbującej gdy w labirynt. Zasady są oczywiście na pierwszy rzut oka banalne. Po nalaniu ulubionego trunku chwytasz szklankę i delikatnie ruszając nią w różne strony toczysz zamknięte w labiryncie lulki. Są dwie, ale niech Cię nie zwiedzie pozorna prostota naszej gry. Masz dwie łukowate ścianki, a umieszczenie obu kulek w centralnej części labiryntu wymaga zarówno skupienia, pewnej ręki i bystrego oka. Słowem: musisz mieć refleks… albo dużo ćwiczyć!


Clink! to idealny gadżet dla wszystkich miłośników kręcenia w dłoni szklanką. Zataczaj łuki, przechylaj w różne strony, baw się, a przy okazji wydobędziesz bogactwo aromatu popijanej whisky zupełnie mimochodem. Oto sposób na zabawę i praktyczny efekt w jednym!


Specyfikacja:
-Clink! Szklanka gracza (Clink! ball game rocks glass),
-szklanka do whisky z grą w labirynt umieszczoną w dnie,
-system podwójnych ścianek w denku szklanki umożliwia granie w grę w trakcie popijania napoju,
-labirynt składa się z: dwóch ścianek i dwóch kulek (a i tak jest trudny!),
-kolor: przezroczysty,
-materiał: szkło borokrzemianowe o wysokiej odporności,
-wymiary: 9 x 8 cm Ø,
-pojemność: ok. 250 ml,
-producent: Fred & Friends.
-Uwaga! Produkt nie jest zabawką! Produkt jest nieodpowiedni dla dzieci!


Sprawdź także inne akcesoria do whisky.

Polecamy również