Chiller Stick do piwa

Dostępność: W magazynie

Normalna cena: 49,00 zł

Cena promocyjna: 29,00 zł

LUB

Chiller Stick do piwa

Kliknij na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Więcej widoków

Krótki opis

Chłodne piwo w kilka minut? Zamiast czarować sztuczkami użyj sprytnego gadżetu i pożegnaj się z ciepłym piwem raz na zawsze!

Opis produktu

Chiller Stick to pomysłowy gadżet który w kilka minut zamienia ciepłe piwo w zimny napój bogów. Jak? Po prostu je chłodzi, ale robi to bardzo sprytnie! Wyobraź sobie że właśnie wyjątkowo (!) w sklepie wyłączyli lodówki, więc musisz wyjątkowo (!!) wziąć ciepłe piwo. Mało kusząca wizja popołudnia, bo ani się nie zrelaksujesz, ani nie ugasisz taką chmielową zupą pragnienia. Każdy przecież wie, że piwo należy serwować w odpowiedniej temperaturze, aby wydobyć z niego cały smak i bogactwo aromatów. Ale nie martw się, spryciarze trzymają w lodówce coś więcej niż mrożonki i koperek w pojemniku po lodach.


Chiller Stick to odpowiedź na marzenia wszystkich miłośników piwa. Na godzinę przed zaplanowaną konsumpcją włóż go do zamrażarki, a schłodzisz swoje piwo już w pięć minut. Jak? Otwórz piwo, upij łyk i włóż do środka butelki nasz gadżet. Zmrożony odda swoją temperaturę do napoju, a przez ten czas Ty możesz np. przygotować przekąski, włączyć ulubiony program i usiąść wygodnie, lub pogadać ze znajomymi jak fajnie jest napić się tak szybko zimnego piwa! Możesz przelewać piwo przez nasz gadżet aby je lepiej schłodzić, albo umyć go i znów przygotować do ponownego użycia. A wszystko to prosto, szybko i sprytnie, czyli tak jak powinno być!


Oto idealny gadżet dla wszystkich spryciarzy! Świetnie sprawdzi się jako pomysł na prezent dla każdego miłośnika zimnego piwa.


Specyfikacja:
-Chiller Stick do piwa,
-gadżet do schładzania piwa wprost w butelce,
-pozwala na schłodzenie w kilka minut nawet ciepłego piwa,
-schładza napój ale go nie rozcieńcza,
-pozwala na jednoczesne nalewanie piwa z butelki i dodatkowe chłodzenie napoju,
-gadżet wymaga wcześniejszego schłodzenia w zamrażalce, ok 30-60 min.,
-materiał: stal nierdzewna wysokiej jakości,
-kolor: stalowy,
-wymiary: 21,3 x (fi) 3,5 cm,
-producent: Gadżet Master.
-Uwaga! Produkt nie jest zabawką! Produkt jest nieodpowiedni dla dzieci!

Polecamy również