Budzik Tajnego Agenta

Dostępność: W magazynie

99,00 zł
LUB

Budzik Tajnego Agenta

Kliknij na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Więcej widoków

Krótki opis

Budzik z licencją na zakończenie Twojej drzemki. Z takim pistoletem pod poduszką każdy wstanie w trybie Jamesa Bonda. Zwarty i gotowy do działania od samego rana.

Opis produktu

Wiadomo, że każdy tajny agent śpi z bronią pod poduszką. Teraz i Ty możesz poczuć się jak James Bond i co rano łapać za broń, gdy tylko usłyszysz dziwne brzęczenie! Agencie, czas się obudzić!


Nigdy nie wiesz co może przynieść kolejny dzień, więc zawsze zachowaj czujność. I nie ważne czy to piąta rano, trzecia w nocy czy może śpisz dziś do południa – miej broń w pogotowiu, a nic nie umknie Twojej uwadze. Słyszysz szmer? Szelest? Kroki? Wyceluj broń, a dowiesz się… o której to w nocy coś nie daje Ci spać.


Budzik tajnego agenta zapewni Ci pobudkę na miarę pracownika MI6. Nie będzie świecił ledami jak choinka tylko dyskretnie i stylowo zabrzęczy. Oczywiście nie będzie to ani trel słowików ani skoczna melodia na ¾ bo chodzi o to, by wybudzić Cię ze snu szybko i skutecznie! Żadne tam dodatkowe drzemki ani cackanie się z Tobą agencie nie wchodzą w grę. Czas wstawać, obowiązki wzywają!


Taki budzik nie może mieć innej formy niż klasycznego pistoletu. Po prostu żadne rakiety, tarcze czy granaty nie mają racji bytu jeśli naprawdę chcesz poczuć się jak agent specjalny. I tak, doskonale leży w dłoni. Czysta biel przełamuje tu konwencję i nadaje mu bardziej użytkowy charakter. Ale z drugiej strony, kto powiedział, że pistolet musi być czarny? Budzik nie dość, że zaczyna brzęczeć o wyznaczonej godzinie to jeszcze skierowany na obiekt jak na przykład ściana, po naciśnięciu spustu wyświetla godzinę przez 30 sekund. To idealna długość czasu by ocenić czy jeszcze można pospać, czy też tym razem nie dasz się zaskoczyć podstępnemu porankowi.


Taki budzik to doskonały pomysł dla każdego fana konwencji tajnych agentów. Stylowy, elegancki i praktyczny będzie stanowił nie tylko fajny gadżet ale ozdobę sypialni.


Specyfikacja:
-Budzik Tajnego Agenta (Secret Agent Alarm Clock),
-budzik w formie pistoletu,
-po ustawieniu pobudki brzęczy o wybranej godzinie,
-po naciśnięciu spustu wyświetla godzinę (np. na ścianie) przez 30 sekund,
-kolor: biały,
-wymiary: 13 x 10,5 x 2,8 cm,
-zasilanie: 2 x baterie AAA (nie ma w zestawie),
-producent: Thumbs Up.
-Uwaga! Produkt nie jest zabawką! Produkt jest nieodpowiedni dla dzieci!
-Uwaga! Ze względów bezpieczeństwa bezwzględnie nie należy kierować świecącego urządzenia w stronę oczu ludzi ani zwierząt!

Polecamy również

Mogą cię również zainteresować następujące produkty

Karta Wallet Ninja

Karta Wallet Ninja

29,00 zł
Clicks Life

Clicks Life

Normalna cena: 45,00 zł

Cena promocyjna: 29,00 zł

Clocky - uciekający budzik

Clocky - uciekający budzik

139,00 zł
Budzik Star Wars – Kula Zdalniak

Budzik Star Wars – Kula Zdalniak

149,00 zł
Budzik snajpera

Budzik snajpera

109,00 zł