Brelok Kapitana Ameryki - Multitool

Dostępność: W magazynie

Normalna cena: 44,00 zł

Cena promocyjna: 29,00 zł

LUB

Brelok Kapitana Ameryki - Multitool

Kliknij na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Więcej widoków

Krótki opis

Jest sprytny, pomocny i dobrze wygląda… zupełnie jak Kapitan Ameryka! Multitool dla fanów serii Avengers i postaci ze świata Marvela.

Opis produktu

To nie jest zwykły brelok z motywem słynnej tarczy. Masz przed sobą sprytny gadżet dla sprytnych fanów serii Avengers! Zupełnie jak gdyby wymyślił go Tony Stark. Kto wie, może tak właśnie było?


Od dziś działaj pod znakiem tarczy. Przyłącz się do Kapitana Ameryki i bądź gotowy (lub gotowa) na każdą sytuację. Nic Cię nie zaskoczy kiedy masz przy sobie ten multitool!


Nożyczki, dwa śrubokręty, otwieracz do butelek ale przede wszystkim BRELOK. Perfekcyjnie wykonany z dbałością o szczegóły, wygląda jak miniaturowa tarcza Kapitana. Możesz mieć pewność, że wszystkie dodatkowe akcesoria chowają się w nim jak w scyzoryku. Bez wystających fragmentów i doskonale ukryte. A w razie potrzeby łatwo je wyjmujesz jednym ruchem. Ten gadżet może nie równa się oryginalnej tarczy, ale w codziennej walce z pachołkami Hydry sprawdzi się idealnie!


Brelok Kapitana Ameryki to doskonały pomysł na prezent dla każdego fana tego superbohatera oraz uniwersum Marvela! Jest praktyczny, doskonale wykonany i bardzo stylowy.


Specyfikacja:
-Brelok Kapitana Ameryki - Multitool (Captain America Multi Tool),
-brelok do kluczy w formie tarczy Kapitana Ameryki,
-posiada cztery ukryte narzędzia,
-gadżet przydatny w każdej sytuacji,
-idealny prezent dla fanów serii Avengers,
-narzędzia wchodzące w skład gadżetu: brelok do kluczy, płaski śrubokręt, śrubokręt gwiazdka, nożyczki, otwieracz do butelek, 
-kolor: stalowo-biało-czerwono-niebieski,
-materiał: metal,
-eleganckie wykończenie czarną, matową emalią,
-wymiary: 5,5 x 5,5 x 1 cm,
-producent: Paladone,
-oryginalny gadżet wyprodukowany na licencji Marvel.
-Uwaga! Produkt nie zabawką! Produkt jest nieodpowiedni dla dzieci!

Polecamy również