Bottle Ninja – otwieracz do butelek

Dostępność: W magazynie

49,00 zł
LUB

Bottle Ninja – otwieracz do butelek

Kliknij na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Więcej widoków

Krótki opis

Każdy wie, ze Ninja mieli oddzielny nóż do otwierania butelek w trakcie rytualnego piwka po walce. Oczywiście, że każdy to wie. Gadżet inspirowany legendarnymi wojownikami… w końcu ty też tutaj właśnie walczysz o życie!

Opis produktu

Czasy kupowania katan na stadionach i markowania ciosów a’la Bruce Lee na szczęście odeszły do lamusa. Ale dobre rzeczy same się bronią przed zębem czasu i Ninja jeszcze długo będą inspiracją dla designerów. I bardzo dobrze, bo od dziś za każdym razem gdy otworzysz piwko możesz walczyć o życie niczym legendarny wojownik. Może nie w czarnym kostiumie, skradając się jak kot po dachu, ale to przecież miecz w dłoni czyni z Ciebie wojownika, a nie jakaś mroczna pidżama!


Inspirowany tradycyjną japońską stalą otwieracz do butelek wygląda zupełnie jak replika miecza samuraja. Krótkie ostrze stworzone by zadać precyzyjny cios tutaj zostało wyprofilowane, odpowiednio wycięte i w Twoich rękach będzie stanowić śmiertelną broń w starciu z kapslem. Żadna butelka się nie oprze i kiedy wkroczysz do akcji słychać będzie jedynie ciche westchnienie podziwu. Bo oto przybył wojownik, doświadczony w niejednym boju, zahartowany niczym stal, z orężem w dłoni, zmierza pewnym krokiem w stronę lodówki by nieść ratunek spragnionym!


Zostań ninją na swojej imprezie! Samurajem piwerka, mistrzem zen w pstryknięciu kapslem, pogromcą pragnienia i autorytetem w sztuce otwierania butelek. Nie czas na wymówki, czas zadać zdecydowany cios i zmierzyć się z kapslem!


Ten otwieracz do butelek to idealny prezent dla wszystkich miłośników zarówno wschodnich sztuk walki, japonistyki oraz pomysłowych gadżetów. Z nim, będziesz zawsze i wszędzie mistrzem!


Specyfikacja:
-Bottle Ninja – otwieracz do butelek (Bottle Ninja Samurai Bottle Opener),
-otwieracz do butelek w formie miecza samuraja,
-kolor: czarno-stalowy,
-materiał: stal nierdzewna, tworzywo sztuczne,
-wymiary: 16,3 x 4 x 3,5 cm,
-producent: Fred & Friends.
-Uwaga! Myć tylko ręcznie. Nie używać w zmywarce.
-Uwaga! Produkt nie jest zabawką! Produkt jest nieodpowiedni dla dzieci!

Polecamy również

Mogą cię również zainteresować następujące produkty

Karta Wallet Ninja

Karta Wallet Ninja

29,00 zł
Wieszak ninja

Wieszak ninja

Normalna cena: 49,00 zł

Cena promocyjna: 39,00 zł

Key Ninja

Key Ninja

69,00 zł
Kubek ninja

Kubek ninja

69,00 zł
Stick Man - otwieracz do butelek

Stick Man - otwieracz do butelek

24,00 zł