Ten, w którym … Zostałeś moim homarem.

Gadżety z motywem Lobstera!

Związek Rachel i Rossa miał swoich wiernych fanów, jak i przeciwników. Ci pierwsi nazywali ich pieszczotliwie Roschel i w napięciu wyczekiwali rozwoju oraz szczęśliwego zakończenia ich burzliwej relacji. Przez 10 niesamowitych sezonów oglądaliśmy jak Ross i Rachel schodzili się i rozchodzili, tworząc prawdziwy rollercoaster emocji. By w końcu, w finale dać nam może nie w pełni, ale jednak satysfakcjonujące zakończenie.

Gdy brakuje tak niewiele, że fani krzyczą z bezsilności

Drugi sezon to prawdziwy przełom w Roschel i koncertowe granie na nerwach fanów, którzy z załamaniem oglądali, o jak niewiele tych dwoje nieustannie się mija.

Ross ostatecznie zostaje zmuszony do wyboru między swoją dawną miłością z czasów szkolnych, a obecną dziewczyną Julie… I o Bogowie, gdy nie możesz podjąć decyzji, to najgorszą z możliwych jest oddanie się w ręce przyjaciela podrywacza i chłopaka, który nie potrafi zerwać z dziewczyną, której głos mógłby zrywać tapety ze ścian. Wracając, gdy lista wad i zalet jasno i logicznie wskazała na Julie, Ross mimo wszystko posłuchał serca wybierając Rachel.

Tak! Nareszcie! Po ponad roku Roschel w końcu doszło do skutku… Na niecałe 5 minut. Tyle trwała radość fanów, bo Rachel szybko znalazła wyżej wspomnianą listę i uciekła z mieszkania… Ach, gdyby tylko Ross nie był takim gentelmenem i pozwolił iść jej po swoją kurtkę.

Przecież jesteś moim homarem!

Romantyczna historia Phoebe o homarach wiążących się w pary na całe życie stała się miłosnym symbolem Roschel. I, mimo że Rachel nie urzekła opowieść Rossa o lobsterach trzymających się w akwarium za szczypce, to odcinek 14 przywrócił nam wiarę w miłość! Gdy wzruszona studniówkowym filmem Rachel, całuje Rossa i w końcu rozpoczyna się ich związek, nie było takiego twardziela, co nie sięgnąłby po chusteczkę!

Ostatecznie okazało się, że Rachel naprawdę była homarem Rossa. W końcu mimo wzlotów i … Wielu bolesnych upadków, ostatni odcinek 10 sezonu pokazał, że ta dwójka jest dla siebie stworzona!

Notes Notes z Lobsterem Filiżanka Lobster

10 lat burzliwej miłości zakończonych sukcesem

Na cześć romantycznych i wiernych lobsterów znajdziecie w naszym sklepie kilka fanowskich gadżetów. Każdy znajdzie coś dla siebie! Przyjaciele – kubek You are my Lobster z malowanym niczym akwarelą homarem i czerwonym wnętrzem zachwyca nie mniej, jak Przyjaciele – filiżanka You are my Lobster z prawdziwą niespodzianką na dnie – samym homarem! Przyjaciele – notes You are my Lobster sprawdzi się świetnie w roli pamiętnika, złotych myśli lub…miejsca na spisanie planu odzyskania dziewczyny po przerwie.

Planets Notes Lobster Filiżanka z Lobsterem Kubek Lobster
CHŁOPAKI! Podrzucam oryginalny pomysł na walentynki! Jeśli wiecie, że wasza wybranka lubi Friends, zamiast oklepanej kartki podarujcie jej Przyjaciele – brelok You are my Lobster. Zgarnijcie u swojej dziewczyny kilka punktów na start, pokazując, że nie jesteś byle kim, a właśnie jej homarem!
Więcej gadżetów z Friends i nie tylko, znajdziesz na naszej stronie. Zapraszamy!

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply