Szkolna wyprawka dla Potteromaniaka!

Szkolna wyprawka dla fana serii Harry Potter

Nic nie powstrzyma powrotu nowego semestru w szkołach! Kolejna dawka wiedzy i przegadane przerw z przyjaciółmi! Skoro Harry i jego koledzy wrócili do Hogwartu, gdy Syriusz Black uciekł z Azkabanu i Dementorzy kręcili się między murami, to my też damy radę! Tylko przygotować też się trzeba należycie jak Pan Potter. On nauczył się Expecto Patronum, a my musimy przygotować cały asortyment potrzebny na lekcje. Chętnie pomożemy zaopatrzyć się w akcesoria szkolne i to nie byle jakie, bo z magicznego świata Harry’ego Pottera!

Planets Piórnik Kieszonkowy notes Notes Bilet do Hogwartu Szkolny zestaw Notes Alumini Notes z herbem Hogwartu

Poza książkami do szkoły niezbędne są oczywiście zeszyty. W naszym sklepie znajdziecie ich naprawdę sporo. Najpopularniejsze to zdecydowanie biały bilet i z herbem szkoły Hogwartu. Dla ostatnich roczników mamy coś specjalnego. Czyli notes Alumni dla absolwenta Szkoły Magi i Czarodziejstwa w Hogwarcie. Do szybkich notatek przyda się kieszonkowy notes Spels o przepięknym fioletowym kolorze. W zeszycie trzeba mieć czym pisać, a nasz zestaw szkolny domów zapewni Ci nie tylko długopis, ołówek i kilka kredek, ale również linijkę i niewielki piórnik do którego je spakujesz! Jeśli jednak na co dzień nosisz zdecydowanie więcej i nie boisz się, że nie mieścisz się w taki piórnik. To w ofercie mamy oczywiście również większy, w formie saszetki/tuby z herbami domów i samego Hogwartu.

Planets Naklejki z Hogwartu Portfel z Hogwartu Ceramiczny Traver Mug z Hogwartu Bordowy Travel Mug z Hogwartu

To może teraz pora na przerwę? Upragnione 10-15 min między lekcjami. W tym czasie można przejść się do sklepiku i zachwycić kolegów wyciągając swoje złote galeony z portfela z Hogwartu. Jeśli jednak preferujesz przynosić własny prowiant, to co powiesz na gorący napój w własnym travel mug’u? Do wyboru ceramiczny czarny i bordowy z stali nierdzewnej. Jeśli to dla ciebie nadal mało możesz ozdobić co tylko zechcesz herbem szkoły wykorzystując nasze naklejki!

Niektórzy z was na pewno mają swój ulubiony dom, a właściwie dom, do którego sami należą. Teraz idąc na lekcje, niech każdy wie, czy ma do czynienia z ślizgonem, gryfonem, krukonem czy może puchonem! Złap zeszyt w linie z herbem swojego domu lub wykorzystaj naklejki do przystrojenia własnych akcesoriów.

Planets Naklejki na zaeszyt Naklejki z herbem lwa Snapback Gryffindor Notes Gryffindor Brelok do kluczy Gryffindor Travel Mug Gryffindor Ceramiczny Travel Mug Gryffindor

Ślizgonom i gryfonom proponujemy dodatkowo snapback, czyli czapkę z daszkiem i travel mugi. No i nie, żebyśmy kogoś faworyzowali, ale dosłownie dziś wpadły do naszego sklepu również naklejki na zeszyt z herbem lwa! A dla bogatych czarodziei czystej krwi z domu węża znajdzie się nawet portfel.

Planets Naklejki z herbem węża Brelok do kluczy Slytherin Snapback Slytherin Notes Slytherin Portfel Slytherin Travel Mug Slytherin

Jednak każdy może być bezpieczny o swoje klucze, bo teraz będzie je strzegł, wąż, lew, kruk lub borsuk z breloczka do kluczy! Wybierz interesujący cię produkt ze zdjęcia, a nasza zaczarowana grafika od razu przeniesie Cię do strony sklepu!

Planets Notes Ravenclaw Naklejki Ravenclaw Brelok Ravenclaw Brelok Hufflepuff Naklejki Hufflepuff Notes Hufflepuff

Zapewniam, że to nie koniec szkolnych gadżetów z Harry’ego Pottera. Po kolejną porcję magicznych przyborów zapraszam na drugi wpis. W końcu rok szkolny już za pasem!


You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply