Szkolna wyprawka dla Potteromaniaka!

Tak jak obiecałam wracam z kolejną porcja zaczarowanych szkolnych gadżetów. W końcu w naszym sklepie jest ich ok. 2000! Nawet jeśli artykuły szkolne z Harry’ego Pottera to tylko ułamek tej liczby, to nadal jest ich za dużo na jeden wpis. I choć zapewniam, że dziś, również nie dam rady pokazać wam wszystkich zeszytów, breloczków czy zestawów szkolnych, to będzie to już ostatni wpis pod szyldem „Szkolna wyprawka dla Potteromaniaka!” Tutaj link do pierwszej części wpisu, a teraz już nie przedłużając, zapraszam na przegląd akcesoriów dla ucznia!

Dziś zaczniemy poważnie. Od organizacji i pilnowania swoich obowiązków. Ron zapytał się kiedyś Hermiony, skąd ma czas na chodzenie i zaliczanie wszystkich przedmiotów. Nasza gryfonka pomagała sobie oczywiście Zmieniaczem Czasu, ale zapewniam, że do ogarnięcia codziennych obowiązków i lekcji nie potrzeba, aż takich sztuczek… choć na pewno byłoby to ogromne ułatwienie. Żeby przygotować się na wszystkie sprawdziany, kartkówki, dyktanda i znaleźć jeszcze czas na spotkania z przyjaciółmi i imprezy, trzeba przede wszystkim wiedzieć, kiedy jakie wydarzenie ma miejsce. Nasza głowa i tak jest przepełniona informacjami, więc próba zapamiętania wszystkiego może skończyć się obudzeniem z nagłym przebłyskiem, że dziś jest sprawdzian z historii, a ja jedyną datę, jaką pamiętam, są moje urodziny… By zapobiec takim sytuacjom, polecam zaopatrzyć się w kalendarze i planery szkolne!

Planets Planer tygodniowy z Hogwartu A4 Planer dzienny z Hogwartu A5 Naklejki na zeszyt z Hogwartu Kalendarz na spirali Chibi Harry Potter Kalendarz Library

Dla młodszych świetnie sprawdzi się planer dzienny A5 i tygodniowy A4 w piękne rysunki z motywem z Hogwartu, a do kompletu naklejki na zeszyt. Dla tych, którzy chcą zacząć swoją przygodę z prawdziwym kalendarzem mamy niewielki kalendarz na spirali z postaciami w stylu chibi. Za to dla starszych i wprawionych w organizacji, kalendarz z mottem Hermiony na okładce „W razie wątpliwości, idź do biblioteki”.

Planets Planer dzienny Zgredka A5 PLaner tygodniowy Zgredka A4 Pluszowy notes Dobby Kwadratowy notes Zgredek

Zgredek wprawdzie nie chciał, żeby Harry wracał do szkoły, ale teraz mocno wspiera uczniów. Gdyby mógł, pstryknąłby placami, żeby wszystkie sprawdziany zdały się same, ale Zgredek nie jest oszustem. Za to chętnie pomoże Ci w organizacji dnia i tygodnia z planerem, który sam wyczarował. Jego skromna skrzatowość widnieje również na pluszowym zeszycie Dobby i nieco mniejszym kwadratowym notesie na spirali.

Planets Długopis różdżka Hermiony Długopis różdżka Harry'ego Długopis różdżka Voldemorta Długopis różdżka Dumbledora

Dużo już było w obu wpisach notesów, ale w nich, jak i na planerach trzeba czymś pisać. Jeśli szukasz naprawdę wyjątkowego i oryginalnego długopisu, to co powiesz na różdżkę? Gadżet jest co prawda licencjonowany, ale niestety nie da się nim czarować. Za to myśl o rzuceniu jakiegoś zakazanego zaklęcia, na znienawidzoną nauczycielkę daje pewną satysfakcję… Echem. Wybierz, różdżkę ulubionego bohatera z filmu Harry Potter i kliknij w jej zdjęcie, a nasza zaklęta grafika od razu przeniesie Cię do naszej strony!  Zdecyduj, więc czy chcesz odrabiać matmę pod patronatem wielkiego umysłu Hermiony, historię z ponad 100-letnim Dumbledorem, edukację dla bezpieczeństwa z Harrym – szkolnym geniuszem obrony przed czarną magią czy języki obce z wężoustym Voldemortem!

Planets Kalendarz Quidditch Materiałowy notes Quidditch Brązowy notes Quiddich Nimbus 2000 Nimbus 2001

Dla tych, którzy jednak na lekcjach myślami są na boisku, a najlepiej na boisku do quidditcha, mamy kilka ciekawych pozycji. Dwa wyjątkowe notesy: brązowy ze złotymi ornamentami i inicjałami domów na sztandarze oraz jaśniutki pokryty materiałem i złotym brzegiem kart. Do zapisu wszystkich meczów i zgrania ich ze szkolnymi obowiązkami przyda się kalendarz na spirali ze złotą gumką. Natomiast dla naprawdę zajadłych fanów tego magicznego sportu… uwaga fanfary: LEWITUJĄCA MIOTŁA! Niepowtarzalny długopis z ukrytym magnesem w podstawce dzięki, któremu ten unosi się nad nią. Efekt wow gwarantowany! Występuje w dwóch wersjach: pierwszej miotły Harry’ego – Nimbus 2000 i dla lubiących czerń i Draco Malfoya – Nimbus 2001.

Planets Power bank Harry Potter Power bank Dumbledore Power bank Luna Power bank Voldemort Power bank Hermiona

No dobrze wystarczy już tych lekcji, prac domowych i straszenia zaliczeniami. Pora na przerwę! Facebook, Instagram, Messenger i inne aplikacje mogą wykończyć nasz telefon. W chwili słabości baterii poratuje nas kontakt, który jednak przykuwa nas do jednego miejsca na całą przerwę. Inną alternatywą jest oczywiście power bank, a takich w naszej ofercie jest całkiem ładna gromadka. Nudne, zwykłe, prostokątne przenośne baterie są użyteczne, ale przecież nie tylko o to chodzi. Czasem fajnie jest się trochę wyróżnić z tłumu. Doskonale nadadzą się do tego nasze power banki z postaciami z Harry’ego Pottera w stylu chibi! Pojemność 2500 mAh zapewni spokojny czas w szkole spędzony na ulubionych stronach internetowych, a wygląd z pewnością zachwyci fanów książek J. K. Rowlng. Wybierz ulubionego bohatera i kliknij w jego zdjęcie, by przenieść się do strony sklepu.

I tym chibi akcentem kończę drugą część przeglądu gadżetów na rozpoczęcie roku szkolnego. Jeśli nie widzieliście pierwszego wpisu, to znajdziecie go tu razem z gadżetami inspirowanymi 4 domami, więc jeśli masz swój ulubiony, musisz go przeczytać 🙂 Oczywiście to nie wszystkie gadżety z Harry’ego Pottera, jakie znajdziesz na naszej stronie, do której odwiedzenia serdecznie zapraszamy. Mam nadzieje, że z takim zaopatrzeniem nowy semestr będzie odrobinę bardziej znośny. Życzę wielu sukcesów w nowym roku szkolnym i przyjaźni tak silnych, jak ta łącząca Harry’ego, Rona i Hermionę. Powodzenia!

Halo psst … Gryfoni… Wpis poświęcony domom był w zeszłym tygoniu i jak mówiłam, nikogo nie faworyzujemy, ale wczoraj wpadł nam na stronę planer w sam raz dla uczniów domu Godryka Gryffindora. Więc musiałam wam go jakoś przemycić do dzisiejszego wpisu 😉

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply