Pomysł na prezent na Dzień Babci i Dzień Dziadka część 2.

Pomysł na prezent dla Dziadka i Babci

Poprzednio pisaliśmy o czterech typach dziadków. Teraz czas na kolejne! Jeśli Twoi dziadkowie jeszcze nie objawili się w którymś wariancie z pierwszej części poradnika, czytaj dalej. W końcu… niełatwo jest znaleźć prezent dla kogoś kto ma już wszystko.

Wielbiciele herbaty

Fakt nr 1: herbata u babci zawsze smakuje inaczej niż w domu. Fakt nr 2: herbaty z dziadkami nigdy dość! Dziadkowie mogą długie godziny spędzać przy kuchennym stole sącząc herbatę i wyglądając przez okno. Mają w szafce Twój specjalny, niemal zapomniany kubeczek, pamiętają z jakim dżemem robili Ci kanapki i wiedzą doskonale co komu najbardziej smakuje. Takich dziadków też możesz zaskoczyć! Pomysłowym kubkiem lub zaparzaczką o jakich w Twoim wieku nawet nie śnili!

Kubek zmieniający kolor dla babci lub kubek szeryfa dla dziadka. Albo taki w sweterku oraz o kształcie wojskowego granatu. A nawet więcej – zakochane kubeczki jako prezent dla nich obojga! I urocza zaparzaczka do kompletu: ze zwierzakiem który przypomni o zwariowanym wnuku nawet w najgorszy dzień. Na przykład Hipcio, Manat lub Leniwiec.

Pomysł na prezent dla dziadków miłośników herbaty

1. Zaskakujący kubek – Kocham Cię
2. Kubek szeryfa
3. Kubek w sweterku
4. Gigantyczny kubek granat
5. Zakochane kubeczki
6. Zaparzaczka do herbaty – Hipcio
7. Zaparzaczka do herbaty – Manat
8. Zaparzaczka do herbaty – Leniwiec

Spryciarz

Twój dziadek uwielbia majsterkować? Najlepszym wyborem dla niego będzie przydatny multitool czyli jeden gadżet do wielu zastosowań. Możesz wybrać Kartę Wallet Ninja lub Kartę Przeżycia. A jeśli chcesz iść o krok dalej postaw na sprytne gadżety do domowego użytku. Pirat do otwierania butelek oraz kubek dla geniusza idealnie przypadną dziadkowi do gustu.

Pomysł na prezent dla dziadka spryciarza

1. Karta Ninja Wallet
2. Karta przeżycia – multitool
3. Piracki otwieracz
4. Gigantyczny kubek geniusza

Mistrzyni kuchni

To trzeba przyznać – babcia wie co dobre. Nawet jeśli nie umie przyrządzić vegańskiej Pavlovej to klopsy, pierogi, nawet naleśniki w jej wykonaniu to uczta. Doceń jej wieloletnie doświadczenie w żywieniu dziadka oraz całej rodziny i wnieś swój wkład w babciną kuchnię. Nie żadne tam rewolucje – wystarczy pomysłowy gadżet! Zegar smakosza odliczy czas od śniadania do obiadu, deseru, podwieczorku i kolacji. Mapka Zdrapka rozweseli kuchnię i doda inspiracji do spróbowania kuchni Europejskiej. Cookie Cup zaś to filiżanka idealna do… pieczenia ciasteczek, tak samo jak wałek z wiadomością! A Karoto sprawi że nawet marchewka będzie ostra!

Pomysł na prezent dla Babci mistrzyni kuchni

1. Zegar smakosza
2. Mapka zdrapka – Kuchnia Europejska
3. Cookie cup – filiżanka do ciastek
4. Wałek do ciasta z wiadomością
5. Karoto – temperówka do warzyw

Wielbiciele dobrego żartu

Wiesz co jest jednym z tajemnych sposobów na długowieczność? Poczucie humoru i dystans. I nie chodzi o same żarty i psikusy, ale o znajdowanie zabawnych aspektów nawet w każdym dniu. Niejednej parze dziadków można pozazdrościć pogody ducha więc jeśli Twoi nie są ponurakami, zawsze możesz ich zaskoczyć zabawnym upominkiem! Sztuczna szczęka z lodu? Proszę bardzo! Fartuch rzeźnika dla wielbiciela mięsa – czemu nie! Toaletowy zestaw golfowy – w końcu relaks się należy! A jak jest stres to należy wyściskać – najlepiej dedykowanym zestawem piłeczek. Do pełni szczęścia brakuje już tylko żeby herbata sama się mieszała – jest i na to sposób: Leniwy kubek.

Pomysł na prezent dla dziadka żartownisia

1. Lodowe szczęki
2. Fartuch rzeźnika
3. Toaletowy zestaw golfowy
4. Antystresowe piłeczki
5. Leniwy kubek

Mają już wszystko

Mamy dobrą wiadomość – nie można mieć wszystkiego! Choćby się wydawało że jest inaczej, nie da się. Dlatego tutaj znajdziesz garść pomysłów na zaskakujące prezenty zarówno dla babci jak i dziadka, a nawet obojga!

Zacznijmy od tego że miłości nigdy za wiele! Kubek z ukrytym serduszkiem to zawsze dobry pomysł. Zegar cofający czas za to choć na chwilę pozwoli wszystkim przenieść się w czasie. Do wspomnień, dawnych lat, cudownych chwil razem. Świecąca mapka rozgwieżdżonego nieba pozwoli na romantyczne oglądanie gwiazd nawet w pochmurny wieczór w centrum miasta.

Pomysł na prezent dla dziadków mających wszystko

1. Magiczny kubek z pikselowym sercem
2. Zegar wsteczny – cofający czas
3. Świecąca mapa – gwiazdozbiory

Wyrafinowani

Kiedyś to były rżnięte puchary, eleganckie kielichy, rzemieślnicze wyroby które dziadkowie wspominają z rozrzewnieniem. Teraz ciężko o takie produkty, ale nadal możesz dziadków zaskoczyć wyszukanym i nietuzinkowym prezentem. Postaw na design który podbija świat!

Magisso – kubeczek połączony z filiżanką o intrygującym kształcie orientalnej czarki. Trochę kubek, trochę filiżanka, trochę w nim designu, szczypta powiewu Azji i nuta praktycznego rozwiązania. Idealny na zieloną herbatę. Diamentowe szklanki do whisky to gratka dla wielbicieli mocnych alkoholi. Mają niespotykany, elegancki kształt, są zaskakująco lekkie oraz wytrzymałe i łamią stereotyp że diamenty kochają wyłącznie kobiety. Conundrum zaś to kieliszki do wina o absolutnie nietypowym kształcie. Ale to ich największa tajemnica – działają jak aerator i doskonale leżą w dłoni! A zestaw miłośnika wina to… taki komplet ze wszystkimi niezbędnymi gadżetami. Wszystko zamknięte w eleganckim i praktycznym etui.

Pomysł na prezent dla wyrafinowanych dziadków

1. Magisso TeaCup
2. Diamentowe szklanki do whisky
3. Conundrum – szklanki do wina
4. Zestaw miłośnika wina


You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply