Pomysł na prezent na Dzień Babci i Dzień Dziadka część 1.

Pomysł na prezent dla Dziadka i Babci

Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy nasz poradnik prezentowy z okazji Dnia Babci i Dziadka. Znajdziesz tu garść inspiracji ale przede wszystkim tajemną wiedzę z zakresu radzenia sobie z seniorami. A tak na serio: dla nich najważniejsza będzie Twoja pamięć, nawet jeśli po prostu zadzwonisz z życzeniami. Ale jak już wybierasz się w odwiedziny do seniorów – czytaj dalej, na pewno jakiś gadżet z 4gift wpadnie Ci w oko.

Zacznijmy od tego, że dziadkowie dzielą się na kilka podstawowych typów:

Nierozłączni

Tutaj najlepszym pomysłem będzie prezent łączony, taki którego mogą używać oboje. Lubią podróże, a może planują zwiedzić Świat? Mapki zdrapki to idealny prezent zarówno jeśli jeżdżą po Polsce jak i zwiedzają zagranicę. A z tą pasją idealnie łączy się zestaw kieliszków w stylowym etui. Tak, oni też lubią romantyczne wieczory pod gwiazdami, Tobie tylko o tym nie mówią. Muzyczna poduszka dla pary sprawi, że będą mogli dzielić się ulubioną muzyką wypoczywając, albo jedno się zdrzemnie a drugie dalej będzie słuchało. Jak widzisz w każdym z tych gadżetów kryje się moc dawania radości obojgu – masz okazję zaskoczyć ich więc podwójnie!

Pomysł na prezent dla Babci i Dziadka

1. Mapy zdrapki
2. Etui z kieliszkami
3. Muzyczna poduszka dla dwojga

Praktyczni do bólu

Dziadek chowa każdą śrubkę do specjalnej szuflady a babcia jest mistrzynią recyklingu domowego? To normalne, w ich czasach nie było tylu rzeczy i należało o każdy przedmiot dbać, bo wiadomo – przyda się. Dlatego Im największą radość sprawi prezent praktyczny, który nie będzie zbierał kurzu ani zalegał na najwyższej półce kredensu. Składak do ubrań sprawi że koszule, swetry i koszulki w mig się poskładają. Za to zgniatacze do puszek i butelek ułatwią segregowanie śmieci i zaoszczędzą miejsce w śmietniku – nie znamy dziadka który by tego nie docenił. Dodaj do tego garść akcesoriów kuchennych jak Nested – miarki kuchenne w kształcie kurzej rodzinki, Cluck – kurka do jajek, czy Pulke – udko na zioła i przyprawy, a babcia będzie wniebowzięta.

Praktyczny prezent dla Babci i Dziadka

1. Ecopress – zgniatacz do puszek i butelek
2. Składak do ubrań
3. Nested – zestaw miarek kuchennych
4. Cluck – kurka do jajek
5. Pulke – pojemnik na przyprawy

Koneserzy

Są tacy dziadkowie co niejednego z nas by przetańczyli. Niby spokojni, a jak zasiądą do brydżyka to nie ma mocnych, mogą siedzieć do rana. Specjalnie dla nich wybraliśmy gadżety nieco bardziej wyskokowe, ale o eleganckim, stylowym charakterze.

Gigantyczny kieliszek do wina i piwa idealnie ugaszą nawet największe pragnienie – bo jak by się dziadkom zachciało to by wszystkich przepili. Ale im się nie chce – proste. Barowy stojak to gadżet już na większe imprezy, ale dzięki niemu skończy się odwieczny problem z wyborem trunku i odmierzaniem równego kieliszka. Są cztery koszyczki na butelki,  a nalewak sam precyzyjnie odmierza. Idealny pretekst do rodzinnych zjazdów i spotkań z przyjaciółmi. Lodowy kufel dopilnuje by piwo serwowano idealnie chłodne, a co najlepsze można go rano schować do lodówki i przypomnieć sobie o nim dopiero wieczorem. Aerator do wina Deluxe to sposób na eleganckie nalanie trunku niczym w najlepszej winiarni. Ucieszy każdą babcię lubującą się w złożonych bukietach wina. Elektroniczny korkociąg Black Twister zakończy raz na zawsze etap upartych korków. Na jednym komplecie baterii otworzy nawet 60 butelek więc… o nim też można raz na jakiś czas zapomnieć, chyba że dziadkowie planują kurs na sommelierów.

Pomysł na prezent dla Babci i Dziadka koneserów

1. Gigantyczny kieliszek do wina
1. Gigantyczny kufel do piwa
2. Barowy stojak
3. Lodowy kufel, których chłodzi piwo
4. Aerator do wina – zestaw Deluxe
5. Elektroniczny otwieracz do butelek – Blacktwister

I ostatni rodzaj dziadków na dziś. Kochają każdego, przymykają oko na wyskoki, specjalnie zostawiają konfiturę do wyjedzenia i nigdy nie maja dość swojej rodziny. Oni nie potrzebują niczego więcej niż rozmowa z Tobą. To jest ten typ który mówi:

Samodzielnie wykonane prezenty są najlepsze

Tu Ci niewiele pomożemy i jeśli nie masz już 5-ciu lat nie wykpisz się laurką. Idealnym rozwiązaniem będzie po prostu wizyta u dziadków połączona np. ze wspólnym gotowaniem. Możecie razem upiec ciasteczka według tajnego przepisu babci, ugotować magiczny rosół, spróbować dziadkowej nalewki, pooglądać zdjęcia stare i nowe, po prostu pobyć razem. Ale i tu możesz ich zaskoczyć: przynieś swoje ciasteczka ozdobione pomysłowym stemplem Home Made a nikt im się nie oprze nawet jeśli co drugie będzie przypalone.

ciastka-dla-babci-i-dziadka

Sprawdź nasze stemple do ciastek!


You Might Also Like


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/4gift/blog/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405

1 Comment

  • Reply
    Pomysł na prezent na Dzień Babci i Dzień Dziadka część 2
    15 stycznia 2017 at 15:39

    […] Poprzednio pisaliśmy o czterech typach dziadków. Teraz czas na kolejne! Jeśli Twoi dziadkowie jeszcze nie objawili się w którymś wariancie z pierwszej części poradnika, czytaj dalej. W końcu… niełatwo jest znaleźć prezent dla kogoś kto ma już wszystko. […]

  • Leave a Reply