Piątki Nowości vol. 3

Piątek! Piąteczek! Piątunio! Pora więc na kolejne nowości z ostatnich kilku dni! Zapraszam dziś na szybki przegląd bez nadmiernej treści, bo liczą się przede wszystkim gadżety!

Pamiętacie naszą nowość w sklepie, czyli stojaki na pad lub telefon? Mamy kolejne wzory: Ezio Auditore z gry Assassin Cread, Kapitana Amerykę, Thora i wielkiego Hulka! Zielona bestia to naprawdę potwór wśród stojaków! Jest zdecydowanie większy niż pozostali bohaterowie i równie dobrze może trzymać konsolę Nintendo.

Imperium atakuje… gadżetami! A dokładniej śmiercionośną bronią, jaką jest Gwiazda Śmierci. Ogromna stacja kosmiczna (z maleńkim defektem konstrukcyjnym ujawnionym w filmie Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie) cieszy się u nas dużymi względami. Do naszej i tak bogatej oferty produktów z jej podobizną dołączają kolejne: kubek zmieniający kolor, zatyczka do wina i minutnik. Ten ostatni to naprawdę perełka, bo zamiast dzwonić, po odliczeniu wskazanego czasu wydaje dźwięk wystrzału z działa, a wbudowana dzioda świeci na zielono. Dodatkowo w magazynach Imperium znaleźliśmy travel mugi z podobizną legendarneg Darth’a Vadera. Będzie jak znalazł dla wyznawców Ciemnej Strony Mocy.

Pytanie podstawowe. DC czy Marvel? Jak coś to zapraszam do komentarzy, a w naszym sklepie od wczoraj są dostępne dwa nowe kubeczki. Batman połączył siły z Jokerem, by stanąć do walki z Avengersami. Kolorowy kubeczek z Marvela zmienia kolor i pod wpływem gorącej wody Spider-Man, Kapitan Ameryka, Iron Man, Thor i Dr Strange atakuje… swoich oponentów z DC.

„Nadchodzi Zima!”… ciekawi jesteśmy, czy ludzie już są znudzeni tym tekstem…? My na pewno nie i mimo porażki ostatniego sezonu wciąż uwielbiamy Grę o Tron! Dlatego też wciąż sprowadzamy nowe gadżety z serii. Obecnie to dwa zeszyty: Rodu Starków na spirali i drugi wyjątkowy z dwoma strażnikami rodów smokiem i wilkorem. Jak do tego doszło, że te dwa herby są razem na jednym zeszycie? Zachęcam do przeczytania w opisie notesu na naszej stronie. Do sklepu sprowadziliśmy również szklanki rodu Targaryenów i Starków oraz kufel rodu Starków.

Wiem za to, czym ludzie nie są znudzeni, a wręcz przeciwnie nadal nie mają ich dość: Popów! Te figurki nieustannie cieszą się ogromną popularnością, a my regularnie sprowadzamy nowe do naszego sklepu. Z filmu Thor: Ragnarok mamy wszechwidzącego Heimdalla i Korga z Miekiem pod pachą. Skompletowaliśmy także Popy z filmu Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn). Gościmy już Czarnego KanarkaŁowczynę, Harley i jej wypchanego bobra i… więcej Harley, bo także w stroju z derb wrotkarskch i z klubu Sionisa.

Na koniec coś do domu. Jeździsz na Mazury, a może ktoś z twojej rodziny lub przyjaciół spędza tam wakacje? Jeśli, któraś z odpowiedzi brzmiała tak, to poznaj mapkę zdrapkę Mazury. Jest to piękna mapa szlaków znajdujących się nad jeziorami, które można zdrapywać i odsłaniać. Dla miłośników polskiego żeglarstwa będzie doskonałym prezentem, a oprawiona w ramkę wyjątkową ozdobą domu. Nie każdy jednak jeździ nad Mazury, za to każdy ma kuchnie i czasem musi w niej coś upichcić. Chętnie rozweseli ten czas tarka miś Barry. Uroczy miś będzie towarzyszem mozolnego ścierania warzyw na surówki, ziemniaków na placki czy sera do spaghetti. Zachęcam do przygarnięcia go do swojej kuchni!

Więcej oryginalnych gadżetów znajdziesz na naszej stronie.

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply