Gadżety niezbędne na noc Perseidów!

Noc spadających gwiazd zbliża się wielkimi krokami! Z 12 na 13 sierpnia możemy oglądać na niebie spektakularne zjawisko Perseidów. Wybierasz się na wycieczkę za miasto, by móc prowadzić wnikliwe obserwacje roju meteorów? Jeśli tej nocy czujesz nieodpartą potrzebę zgłębienia tajemnic astronomii, zabierz ze sobą nasze gwiaździste gadżety.

Jak noc to i gorąca herbata! Zabierz ze sobą pełen termos ciepłego napoju, ale nie zapomnij sączyć go z fenomenalnego kubka zmieniającego kolor – Gwiazdozbiory. Pod wpływem ciepła kubek otworzy przed Tobą wrota do sekretów nieba. Dzięki niemu możesz wypatrywać gwiezdne konstelacje, jednocześnie podziwiając widowisko rozgrywające się na nocnym niebie.

Kubek na którym zobaczysz gwiazdozbiory

Kubek na którym zobaczysz gwiazdozbiory

 

Jeśli gorące napoje to nie Twoja bajka, ale nadal fascynuje Cię temat kosmosu, potrzebujesz Świecącej Mapy – Gwiazdozbiory. Odnajdź swój znak zodiaku, poznaj nowe układy gwiazd i ich interesujące nazwy. Tej nocy podobno spełniają się marzenia! Zadbaj o swoje wykorzystując do tego efektowną mapkę. Nie tylko spadające gwiazdy świecą tej nocy. Przekonasz się o tym jak tylko ją rozłożysz!

Mapa-swiecaca-w-ciemnosci

Mapka która nauczy Cię odnajdywać gwiezdne konstelacje

 

Leżąc nocą na pobliskiej łące, możesz zachwycać się nie tylko spadającymi gwiazdami, ale również przyswoić wiedzę o fazach Księżyca, przechadzać wzrokiem po Drodze Mlecznej i dowiedzieć się więcej o naszym Układzie Słonecznym. To wszystko umożliwi Ci Gwiezdna Mapa Nieba. A może tej nocy nie jest Ci dane podziwiać migające Perseidy? W pracy czy w domu z tą mapą możesz poczuć się jak pod nocnym niebem. Wystarczy, że zgasisz światło!

Mapa z którą gwiazdy odkryją przed Tobą swoje tajemnice

Zobacz mapę która odkryje przed Tobą tajemnice nieba

 

Gwiezdne konstelacje, albo Gwiezdne… Wojny. Nużące wypatrywanie roju meteorów, nie do końca wpisuje się w Twoje upodobania? Rozsiądź się wygodnie z kubkiem kawy w ręku i w spadających gwiazdach upatruj myśliwców rebelii, albo imperium. Star Wars: Gwiezdne Konstelacje, to kubek zmieniający kolor z pomocą którego poznasz konstelacje tworzące statki z uniwersum Gwiezdnych Wojen. Niech moc będzie z Tobą przez cały wieczór!

Kubek z Gwiezdnych... Wojen!

Niecodzienny kubek dla fanów gwiezdnych… Wojen!

 

To tylko części niezbędnej wyprawki dla miłośników tej najpiękniejszej w roku sierpniowej nocy. Nie zapomnij zabrać ze sobą koca, termosu, a nawet otwieracza do napojów. Więcej przydatnych gadżetów znajdziesz na 4gift.pl. Nie zapomnij pomyśleć życzenia!


You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply