Najlepsze gadżety na imprezę Karnawałową!

Nie ma potrzeby zatrzymywać się, by odpocząć po sylwestrowych hulankach. Wymigiwanie się zmęczeniem, czy powrotem do pracy i codziennej rutyny jest nie na miejscu. Sezon imprezowy dopiero się rozpoczął, karnawał trwa w najlepsze, zabawa nie ustaje! Zobacz nasze gadżety które rozhulają każdą imprezę.

Być może jesteś zwolennikiem wykwintnych bali lub też intensywnych imprez w klubach, jednak nie oszukujmy się – tak naprawdę nic nie zastąpi klasycznej domówki w doborowym towarzystwie. Prywatka w zaciszu przytulnych czterech ścian nie musi być jednostajną posiadówką przy napojach wysokoprocentowych. Można ją niesamowicie urozmaicić i to za sprawą tylko kilku drobiazgów. Łap za notatnik i bierz się za organizację, nim dopadną Cię ostatki!

BYLEBY NIE PIĆ Z CUDZEJ SZKLANKI

Rotujące, zmieniające właściciela kubeczki czy kieliszki są zmorą (a może po prostu tradycją?) każdej dobrej imprezki. Owszem, w pewnym punkcie balangi każdemu robi się już wszystko jedno. Aby jednak oddalić ten moment w czasie, warto zawczasu w nietuzinkowy sposób przypisać gości do ich szkła (albo odwrotnie). Mogą w tym pomóc znaczniki na kieliszki/szklanki/kubki, wśród których można wybierać i przebierać. Ślimaki, rekiny, jednorożce, w zasadzie cały zwierzyniec wchodzi w grę – decyzja należy do Ciebie!

Zobacz Znaczniki Jednorożce 

Zobacz Znaczniki Rekiny

Zobacz Znaczniki Kotki 

Zobacz Znaczniki Czaszki

Zobacz Znaczniki Ślimaki

ALKOHOL ODPOWIEDNIO PODANY SMAKUJE LEPIEJ

Wiadomo, pić można z plastikowych kubeczków, ale przyjemniej jest w dłoń chwycić miły dla oka kieliszek z prawdziwego szkła. Wrażenie na Twoich znajomych na pewno zrobią kieliszki twardziela lub te w kształcie czaszek. W łatwy sposób nalejesz do nich zacnych trunków z pomocą dystrybutora alkoholu na sprytnym stojaku. Natomiast dla miłośników lżejszych napitków przydatny okaże się magnetyczny otwieracz. Zimne piwko pozbawią kapsla od razu po wyjęciu z lodówki, bez konieczności posiłkowania się zapalniczką, czy, co gorsza, zębami. Jeśli zaś jako organizator nabrałbyś chęci na zrobienie imprezowej statystyki, to w zliczeniu rozpoczętych piwerek pomoże Ci otwieracz gadająco-liczący.

gadzety-na-impreze-karnawalowa (2)

Zobacz Kieliszki w kształcie pięści 

Zobacz Kieliszki w kształcie czaszek 

Zobacz Praktyczny stojak na 4 butelki 

Zobacz Magnetyczny Otwieracz 

Zobacz Otwieracz Gadająco-Liczący

A NAJLEPIEJ W ODPOWIEDNIEJ TEMPERATURZE

Oczywiście, aby drinki lepiej wchodziły, powinny być zimne. Do schłodzenia Twoich arcydzieł miksologii przydadzą się kostki lodu. Można pofantazjować z kształtem i skusić się na te w formie kości, kosmicznych statków czy uśmiechniętej buźki. Jeżeli jednak Ty i Twoi goście opowiadacie się za nierozwadnianiem cennego trunku, sprawdzą się u Was kamienie do whisky, czy też metalowe kostki do drinków.

Zobacz Foremkę na Lodowe Uśmiechy 

Zobacz Foremkę na Lodowe Pirackie Kości 

Zobacz Foremkę na Lodowe Statki ze Star Wars 

Zobacz Chłodzące Kamienie do Whisky 

Zobacz Chłodzące Metalowe Kostki

NIE SAMYM PICIEM CZŁOWIEK ŻYJE (A MOŻE JEDNAK?)

Buzujące we krwi procenty są nieodłącznym towarzyszem karnawałowych baletów, ale w przerwach między kolejkami dobrze jest podjąć jakąś aktywność fizyczną lub umysłową, czy też po prostu rozerwać się w gronie przyjaciół. Co w przypadku, jeśli kulturalnego raczenia się wiadomymi napojami nie trzeba by przerywać, by wziąć udział w jednej z organizowanych zabaw? Brzmi zachęcająco, nieprawdaż?
Można na sportowo, gromadząc najwytrwalszych zawodników w rozgrywce w shot ponga. Albo w hazardowym klimacie zasiąść do imprezowej ruletki lub też pograć w niby niewinną planszówkę Stupromilowy Las. Możliwości jest wiele, a chętnych do grania będzie jeszcze więcej!

gadzety-na-impreze-karnawalowa (4)

Zobacz Klasyszny Piwny Ping Pong 

Zobacz Imprezowy Shot Pong 

Zobacz Imprezową Ruletkę 

Zobacz Grę Stupromilowy Las 

Zobacz Grę Stupromilowy Biznes 

Karnawał kiedyś się skończy, więc jak najszybciej zbieraj kompanów oraz odpowiednie gadżety i ruszaj w tany. Oderwij się od codzienności, baw się, śmiej się, pij i tańcz do upadłego, by z przytupem wejść w ten nowy rok.

Dobrej zabawy, pomyślności i wytrwania w postanowieniach w roku 2018 życzy
Team 4gift.pl

😀


You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply