Dlaczego warto u nas kupować

Dlaczego my

Oto kilka ważnych informacji (dla Ciebie kliencie) czym różnimy się od wielu innych sklepów internetowych z którymi mogłeś spotkać się w sieci – czyli dlaczego warto u nas kupować i  dlaczego uważamy się za uczciwego sprzedawcę.

Nie chodzi o regulacje prawne, obowiązki nakładane przez UOKiK czy certyfikaty, my po prostu lubimy naszą pracę. Staramy się jak najlepiej wykonywać swoje obowiązki i szanować prawa klienta. A jak to robimy, zobaczysz poniżej.

Błyskawiczna wysyłka

Wiemy, że zazwyczaj zależy Ci na tym, aby zamówiony towar dostać jak najszybciej (w końcu często są to prezenty). Dlatego zawsze staramy się spakować paczkę od razu i wysyłać ją tego samego dnia. Szczegółowe informacje o tym kiedy wysyłamy zamówienia znajdziesz w dziale dostawa.

Tutaj znajdziesz prosty poradnik jak złożyć zamówienie w naszym sklepie. Pamiętaj że po złożeniu zamówienia powinieneś dostać e-mail z numerem zamówienia.

Każdy towar, który ma status dostępny jest dostępny bezpośrednio u nas w firmie.

Mamy własny magazyn, który znajduje się w siedzibie naszej firmy dzięki czemu każdy towar, który ma status „dostępny” możecie u nas nabyć od ręki. Nie sprzedajemy produktów, których nie mamy „na stanie”. Wiadomo, że pomyłki mogą zdarzyć się każdemu, ale staramy się aby na stronie sklepu zawsze były aktualne ilości dostępnych produktów.

Czasem możesz kupić ostatnią sztukę danego przedmiotu, ale bez obaw, mamy naprawdę często dostawy. A jeśli interesuje cię produkt aktualnie oznaczony jako „niedostępny” skontaktuj się z nami, zapewne będziemy mogli określić czas dostawy, a nawet odłożyć konkretną rzecz specjalnie dla Ciebie.

Szybki i łatwy kontakt.

Jesteśmy małą firmą dlatego zależy nam na dobrym kontakcie z każdym klientem. Jeżeli masz pilną sprawę to po prostu zadzwoń lub napisz do nas maila. Czasami zdarza się tak, że nie możemy odebrać telefonu (bo np. dostarczamy zamówienia), ale jeżeli nie dzwonisz z zastrzeżonego numeru to na pewno do Ciebie oddzwonimy:) Więcej informacji o tym jak się z nami skontaktować znajdziecie w dziale kontakt.

Bezpieczne paczki

Każde zamówienie pakujemy „pancernie”. Jakiekolwiek uszkodzenia to naprawdę rzadkość – zdarzyły nam się tylko 2 zniszczone paczki w ciągu 2 lat działalności firmy. Miało to miejsce przy współpracy z popularną firmą kurierską, po tygodniu wróciliśmy do sprawdzonego i zaufanego UPS. A żeby się przekonać co to znaczy „pancernie” zobacz jak zapakujemy zamówienie.

Paczki priorytetowe oraz kurier.

Nigdy nie wysyłamy paczek jako listy albo paczki ekonomiczne. Zawsze wysyłaliśmy je jako paczki priorytetowe a odkąd podpisaliśmy umowę z Pocztą Polską każda przesyłka to paczka biznesowa (Poczta gwarantuje jej dostawę w 2 dni robocze).

Korzystamy z najbardziej renomowanego i sprawdzonego kuriera na rynku – firmy UPS. Gwarantuje to błyskawiczną dostawę i pewność, że Twoje zamówienie nie zostanie uszkodzone ani nie zgubi się.

Nigdy też nie ściemniamy, że wysłaliśmy Twoje zamówienie, podczas gdy ono ciągle leży u nas. Zawsze podajemy Ci numer nadania paczki i linki do śledzenia w e-mailu (zapewne dostaniesz go wieczorem po nadaniu przesyłki)– możesz wtedy sprawdzić kiedy paczka została nadana oraz gdzie się znajduje. A jeżeli pojawia się jakikolwiek problem to zawsze kontaktujemy się z klientem aby rozwiązać sprawę.

Produkt wygląda tak jak na zdjęciu.

Nasze produkty wyglądają dokładnie tak jak na zdjęciach. Staramy się aby fotografie oraz opisy jak najlepiej oddawały realny wygląd i zastosowanie przedmiotu. Każdy gadżet z naszej oferty posiada na końcu opisu specyfikację, gdzie znajdziesz dokładnie określone wymiary, pojemność, kolor  i tym podobne szczegóły. W razie jakiekolwiek pytań  zachęcamy do kontaktu z nami – rozwiejemy wszystkie wątpliwości  🙂

Bezproblemowy zwrot, proste zasady reklamacji.

Jeżeli zamówienie nie spełnia Twoich oczekiwań, nie robimy żadnych problemów z jego zwrotem. Tak samo na każdą reklamację odpowiadamy błyskawicznie i rozpatrujemy ją tak, żeby było jak najlepiej dla klienta. Znamy Twoje prawa i je szanujemy:) Robimy to nie tylko w oparciu o obowiązujące prawo ale dla Twojego zadowolenia. Wszystkie szczegóły dotyczące reklamacji bądź zwrotu znajdziesz w naszym regulaminie ale zachęcamy w takich przypadkach również do kontaktu telefonicznego –tak jest po prostu najszybciej.

I oto cała filozofia jak być fair wobec klienta. W razie jakichkolwiek pytań zadzwoń do nas (22 389 76 61) lub napisz (kontakt@4gift.pl). Nie zależy nam na zabawie z klientem w kotka i myszkę, tylko na tym, byś do nas wrócił na kolejne zakupy.

 

Pozdrawiamy,

Ekipa 4gift.


You Might Also Like

1 Comment

  • Reply
    Paweł Tomaszewski
    30 listopada 2016 at 21:23

    Tak to prawda 🙂 zamawiałem u Was już nie raz i jestem zadowolony 😉 dlatego też chciałem nakreślić tutaj swoje słowa uznania.

  • Leave a Reply