Blue Monday według 4gift! Czyli niebieski to bardzo wesoły kolor!

Zaparzaczka do herbaty baby nessie

Dziś obalamy mit jakoby niebieski był smutnym kolorem. Nie dla nas! W 4gift każdy kolor niesie ze sobą dawkę pozytywnej energii. Dlatego na przekór narzekaniom na Blue Monday robimy subiektywny i radosny przegląd gadżetów w odcieniach błękitu. Szukasz antydepresantu którego nie sposób przedawkować? Czytaj dalej!

Nasze gadżety to idealna broń przeciwko chandrze, ale równie dobrze działają na nudę, spadki nastroju i poranny brak energii. Więc jeśli choć raz zdarzyło Ci się mieć doła i cierpieć na zespół „Nic Mi Się Nie Chce” kolor niebieski jest dla Ciebie idealny. I nie tylko na Blue Monday – na każdy dzień bez względu na godzinę, porę roku i miejsce zamieszkania. Przed Tobą gadżety w kolorze „blue”, bo niebieski to bardzo wesoły kolor! Nasze akcesoria kuchenne i gadżety domowe zaraz Ci to udowodnią.

Blue monday w 4gift.pl

Mamy nadzieję że od dziś niebieski również dla Ciebie będzie oznaczać „wesoły”. Bo tak naprawdę, to czy dziś jest Ci smutno czy też nie pozwolisz nikomu zepsuć sobie nastroju zależy tylko od Ciebie. My tylko Ci w tym trochę pomagamy… gadżetami, bo każdy sposób jest dobry!

Wszystkie produkty z infografiki znajdziesz w kategorii gadżety do domu.


You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply