6 gadżetów dla wielbicieli psów

Gadżety dla fana psów

Ach te merdające ogonki, ciepłe brzuszki, błyszczące oczka i mokre noski! Pieski są super fajne, a my mamy kilka gadżetów z psim motywem, które na pewni Cię zainteresują. Sprawdź naszą listę prezentów dla psów i ich właścicieli!

Gryzak i muszka dla pupila, a dla Ciebie: herbata na drogę i mikro piesek na długie wieczory. Bez tych gadżetów oczywiście można się obejść… ale po co? Przed Tobą gadżety, akcesoria oraz kubek – wszystko inspirowane najlepszym przyjacielem człowieka.

6 gadżetów dla wielbicieli psów

1. Coś dla uśmiechu czyli Złoty Uśmiech Pupila

Złote zęby to marzenie każdego gangstera i rapera, który się liczy, ma szmal i należy mu się szacunek. Dlatego właśnie nie zaniedbuj potrzeb Twojego pupila i daj mu narzędzie, które wzbudzi respekt u wszystkich podwórkowych kundli. Złoty uśmiech Twojego psa to zabawka z klasą dla dorosłych, a nie jakieś tam sznureczki, pluszaki i świńskie uszy. Kupujcie dla zwierzaków z klasą!

2. Dla zwierzaków, które lubią wyglądać extra – Mucha dla Pupila 

Szukasz prezentu dla swojego zwierzaka? Kup mu coś eleganckiego! Mucha to szykowny i wysmakowany strój dla każdego psa, który podczas wyjątkowych okazji chce wyglądać wyśmienicie. Wyobraź sobie swojego czworonoga z tą stylową muchą podczas świąt Bożego Narodzenia czy na urodzinach – będzie budził powszechny podziw, zainteresowanie i dumnie prężył pierś. W porównaniu do wszystkich tiulowych ozdóbek czy przebieranek, mucha ma klasę, a wygodnie przyczepiona do obroży, nie przeszkadza psu. Trafiony prezent!

3. Dla artystów z psim akcentem – Psi Marker 

Psi Marker to nie gadżet dla Twojego czworonoga, chyba że rzeczywiście ma ciągotki artystyczne. To akcesorium dla każdego fana tych futrzaków, którzy chcą pokazać całemu światu, co jest dla nich naprawdę ważne. Kiedyś badania z pewnością dowiodą, że mops pobudza kreatywność i wpływa pozytywnie na komórki mózgowe. Przekonaj się – to naprawdę działa! Od dziś w notatkach będą rządzić kolorowe psie łapki! Bo czemu nie?

4. Zakładki – Roztańczone Pieski, żeby lektura była przyjemniejsza

Te roztańczone psiaki to coś więcej, niż zakładki do książki czy zeszytu. To ostatnia deska ratunku, promyk nadziei, kiedy na zabawę nie możemy już liczyć. Niezawodne wsparcie przed nudną lekturą, pracą magisterską czy innym elaboratem. Wstaw do niego te szalone zwierzaki, a mimowolnie się uśmiechniesz, za każdym razem, kiedy zaczniesz lekturę. Skuteczność gwarantowana! Produkt przeznaczony dla miłośników psów.

5. Herbaciany Mops – dosłownie!

Co powiecie na… herbatę z mopsem? No oczywiście, pieski herbaty nie piją bo trudno by im było utrzymać gorącą filiżankę w łapkach. Ale ten to jedyna na świecie rasa Herbacianych Mopsów. Oto idealny pomysł na prezent dla każdego wielbiciela piesków. A jego uroczy pyszczek będzie umilał każde błogie chwile z herbatą. Po prostu cudo!

6. Komu w drogę, temu mops, czyli Travel Mug z Pieskiem

Mops to nie rasa psa, to styl życia. Ten najbardziej hipsterski, pełen lansu i glamouru pies, to ikona życia wielkomiejskiego, luzu i klasy. Nic dziwnego, że ten kubek z psią podobizną tak bardzo przyciąga wzrok.

Masz już swój ulubiony gadżet z pieskiem? Zobacz co przygotowaliśmy dla miłośników kotów!


You Might Also Like

1 Comment

  • Reply
    9 Gadżetów dla wielbicieli kotów
    27 marca 2017 at 21:56

    […] pod tym linkiem znajdziecie gadżety dla wielbicieli psów. Też są bardzo […]

  • Leave a Reply