28 gadżetów na Wielkanoc

Już zaraz Wielkanoc, czyli baby, mazurki, jajka i jak by nie patrzeć… cała masa pracy. Poszperaliśmy na naszym sklepowym zapleczu i wybraliśmy 28 gadżetów które pomogą Ci w kuchni przed świętami. Są sprytne, pomysłowe a do tego zaskakująco przydatne. Przed Tobą Wielkanoc z jajem, czyli 28 gadżetów które okażą się niezastąpione w święta! Czytaj dalej żeby poznać je wszystkie!

6 sposobów na jajko na twardo!

Z uwagi na to, że nie każdy umie w pisanki, a barwienie naklejkami ze sklepu jest już mocno oklepane, Ty zaskocz jajkami w różnych kształtach. Idealne i do koszyczka i na sałatkę. A zrobisz je w 10 minut i to bez wysiłku!

5 sposobów na jajko na twardo!

1. Sowa na twardo
2. Gwiazdka na twardo
3. Serce na twardo
4. Kurczak na twardo
5. Czacha na twardo
6. Piłka na twardo – Football

Sprytne pieczenie!

Baba, mazurek czy wreszcie Pavlova. Na jakie ciasto się nie zdecydujesz, masz przed sobą oddzielanie żółtek od białek, mierzenie składników z laboratoryjną precyzją i wiele innych kuchennych akrobacji. Podejdź więc do pieczenia sprytnie i skorzystaj z pomocy naszych gadżetów a pójdzie Ci… jak po maśle! Nie zapomnij tylko o kuchennych rękawicach – misiowe łapki są absolutnym hitem. Ewentualnie możecie „upolować” jabłko i zrobić szarlotkę.

sprytne pieczenie

1. YolkFish – Rybka do jajek
2. Cluck – Kurka do jajek
3. Mon Cherry – zestaw miarek kuchennych
4. Nested – komplet kurzych miarek kuchennych
5. Apple Shot – obieraczka do jabłek
6. Misiowe łapki – rękawice kuchenne

Dorzuć do garnka szczyptę designu!

Amerykańscy naukowcy donoszą: w zupie wcale nie musi pływać piekielnie gorzkie ziele angielskie! Żeby poskromić przyprawy dodaj do garnka jeden z naszych gadżetów: kurczaka, chilli lub udko. Perfekcyjnie ugotowane jajka zapewni Ci kukułcze jajo. A na świąteczny obiad zaprosi potwór Nessie, bo czemu nie? Zawsze możesz też zamieszać zupę prawdziwą kością!

dodaj do garnka designu

1. Kurczak – Pojemnik na przyprawy
2. Pulke – Pojemnik na przyprawy
3. Chilli – Pojemnik na przyprawy
4. Egg Timer – Kukułcze jajo
5. Nessie – potworna chochla
6. Bone Appetit – kościana łyżka

Sałatkowy zawrót głowy

Między zupą i ciastem jest jeszcze sałatka ze świeżymi warzywami. Cucumbo i Karoto pomogą ją nieco upiększyć, a Krokodyl oraz Zajączek zachęcą wszystkich do nałożenia sobie porcji.

gadżety do sałatek

1. Cucumbo – spiralna krajalnica
2. Karoto – Temperówka do warzyw
3. Krokodyl do sałatek
4. Królik do sałatek
5. Mix Stix – Łyżki perkusisty

Szczypta przyprawy i designu

Niby sól i pieprz są takie banalne ale bez nich nic nie ma smaku. My pokazujemy, że przyprawiać też można ze smakiem, a nawet z designem! Z pomocą robotów chodzących po stole, potwora z Loch Ness czy mieszanki wybuchowej czyli dwóch poręcznych granatów.

sól, pieprz i design

1. Solniczka i pieprzniczka – Baterie
2. Solniczka i pieprzniczka – Żarówki
3. Solniczka i pieprzniczka – Roboty
4. Solniczka i pieprzniczka – Granaty
5. LochNess – potworne przyprawniki

Oto sprytna pomoc domowa bez której ciężko przetrwać choćby jeden dzień! Wszystkie wymienione we wpisie produkty zostały poddane testom na przydatność oraz praktyczno-dekoracyjne zastosowanie. W trakcie testów żadnemu gadżetowi nie stała się krzywda, a niejedna kuchnia odżyła dzięki takim pomysłowym pomocnikom!


You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply