24 gadżety niezbędne na mecz!

Gadżety dla kibica

Nie trzeba być zaciekłym fanem piłki nożnej, żeby wiedzieć, że właśnie zaczynają się Mistrzostwa Świata w tej pięknej dyscyplinie. O Mundialu w Rosji słychać od kilku miesięcy, a nasza Reprezentacja zaciekle się do niego przygotowywała na treningach i meczach towarzyskich. Oglądajcie każdą minutę meczu, bo przecież każda może być na wagę mundialowego złota! Niżej nie mierzymy, prawda?! Przygotowaliśmy dla Was kilka niezbędnych na ten sportowy czas gadżetów dzięki, którym piwo zawsze będzie zimne, a emocje… gorące!

Aby od ranforemka na jajko na twardo - footballa wchodzić w sportowo-bojowy nastrój umilmy sobie śniadanie foremką na jajka w kształcie piłki! Ten kuchenny gadżet zapewni uśmiech na twarzy młodszego, jak i starszego kibica, a równocześnie da pozytywnego kopa na każdy dzień, nie tylko wtedy, gdy grają nasi. Wierzymy, że Ania by to potwierdziła 😉

Foremka – Piłka Na Twardo

 

 

 

 

 

 

Pamiętajcie, też żeby odpowiednio przygotować się jeśli chodzi o godziny meczów! W Rosji jest duża różnica czasu, więc warto w widocznym miejscu mieć coś, co będzie nam przypominało kiedy sięgnąć po pilota! Pomoże Wam w tym nasza tablica, które przyda się też do zapisywaniu wyników! Sposób sprawdzony przez 4giftowych specjalistów i klientów odwiedzających Showroom 4gift w 2016 roku 😉

tablica do przyklejenia

Tablica do przyklejenia na ścianę

notes z miejscem na ołówek
 

 
Jednak jeśli ktoś woli tradycyjne sposoby zapisywania wyników starć piłkarskich, możemy zaproponować nasz sprytny notatnik. Co w nim wyjątkowego? Załączony do niego ołówek nigdy się nie zgubi i zawsze będzie na swoim miejscu! Zobaczcie sami!

Notes z ołówkiem

 

 

 

 

 

Jeżeli tak jak my, nie możecie przestać się stresować i ekscytować nadchodzącymi wydarzeniami, a jednocześnie nie obgryzacie paznokci i nie chcecie łamać długopisów warto, abyście sprawili sobie coś na zajęcie rąk. Mamy propozycję zarówno dla Panów, Pań, jak i dla naszych najmłodszych! Z nimi zarówno śledzenie przebiegu meczu jak i oczekiwanie na kolejny będzie dużo łatwiejsze do zniesienia.

 

gadżety antystresowe

Antystresowy Mops

Antystresowa Kupa

Antystresowy Space Invaders

Antystresowe Piłeczki

 

kostka kibicaGdy przychodzi już czas na kibicowanie, zaprośmy do tego swoich bliskich. Warto przeżywać emocje wspólnie (nawet z pytaniami żony, co to jest spalony) i razem cieszyć się z kolejnych zwycięstw naszych Orłów. Dodatkowo, zanim zacznie się mecz rzućmy kostką kibica, postawmy ulubiony napój na wylosowany wynik i po meczu zobaczymy, czy los nam sprzyja. Zastrzegamy, że wyniki mają być pozytywne tylko dla Biało-Czerwonych!

Kostka Kibica

 

 

 

 

 

 

szklanka-kibica-4gift

Jak wie każdy kibic: im większe towarzystwo, tym lepiej. Nie możemy zapomnieć też o tym, aby nasza własna strefa kibica była udana, warto by zadbać o napoje i poczęstunek. Nie musi być to nic wyrafinowanego – zimne piwo wystarczy, by w pełni móc cieszyć się Mundialem!

Szklanka Kibica

 

 

 

 

 

 

Nasze napoje polecamy podawać w fajnym, niecodziennym wydaniu, aby mogły obok naszych piłkarzy stać się gwiazdami wieczoru!

kufle do piwa

Puszka na piwo

Gigantyczny kufel do piwa

Odpowiednią temperaturę naszym napojom niskoprocentowym zapewnią gadżety takie jak lodowy kufel czy chiller stick, natomiast wyżej procentowym lodowe lub nietopniejące kieliszki!

gadżety do chłodzenia napojów

Lodowy Kufel 

Lodowe Kieliszki

Chiller Stick

Nietopniejące Kieliszki

 

Przyjemny chłód możemy też uzyskać dzięki dodaniu do drinka lodu w oryginalnych kształtach!

lodowe gadżety

Lodowe Kule

Lodowe Kości

Oprócz butelek z pyszną zawartością niezbędne jest aby móc je szybko i bezproblemowo otworzyć. Dlatego polecamy otwieracz piłkarza, czy też sprytny gadżet jakim jest sygnet piwosza!

otwieracze na mecz

Otwieracz Piłkarza

Sygnet Piwosza

 

Trasa do lodówki i z powrotem może być bardzo męcząca, dlatego odstęp między takimi wycieczkami wydłużymy dwukrotnie dzięki naszemu piwnemu kaskowi! A na sam koniec, gdy emocje po wygranym meczu opadną warto pamiętać o trochę bardziej przyziemnej sprawie, jednak równie ważnej – zachowaniu porządku. Pomogą Wam w tym oferowane przez nas zgniatacze. Bo przecież niedługo kolejny mecz, więc trzeba zrobić miejsce kolejnym PEŁNYM puszkom i butelkom, prawda? 😉

gadżety nie tylko na mecz

Kask Piwny

Zgniatacz Do Puszek

Zgniatacz Do Butelek

 

Cała ekipa 4gifta wierzy, że Biało-Czerwoni pokażą grę na jak najwyższym poziomie. My (również po przygotowaniach!) jesteśmy już gotowi do kibicowania. Wierzymy, że będziemy oglądać piękną grę naszych zawodników, czy też w strefie kibica, czy też w (podczas meczu – nie tak bardzo!) zacisznym kącie naszego domu.

Wy też pamiętajcie o tym, żeby wspierać naszych chłopaków, bo jak to niejeden slogan mówi: „Razem damy radę!”.


You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply