23 pomysły na idealny prezent z Okazji Dnia Ojca

Gadżety na Dzień Ojca

Dzień Ojca nadchodzi wielkimi krokami, a Ty nadal nie masz pomysłu na prezent? Boisz się spalenia ze wstydu przed kumplami, gdy dowiedzą się, że nadal rysujesz laurki z koślawym Supermanem dla taty? Spokojnie, tu znajdziesz 23 pomysły na prezent dla Twojego Taty!

Dla Ojca o potędze Lorda Vadera

Jeśli Twój tata to fan klasyki filmowej sci- fi końca lat 70, polecamy gadżety z motywem Gwiezdnych Wojen. To będzie to idealny prezent dla niego! Kieliszek i Karafka są oddzielnymi produktami, ale tworzą efektowny komplet, który świetnie będzie prezentował się w każdym barku. Kubek, który na długo utrzymuje ciepłą kawę dzięki pokrywce oraz kubek z napisem w środku, nadają wielkiej mocy temu co się w nich znajduje, a kawa swą siłą daje Moc!

Prezent dla taty kinomana

Karafka w kształcie hełmu Szturmowca

Kieliszek z hełmem Szturmowca

Kubek w kształcie hełmu Vadera

Kubek z cytatem z filmu

 

Tata silny jak Superman

Ojciec, tata, tatuś, czyli fajny gość, który często pozwala Ci na więcej niż mama. To ten, co najwięcej się z Tobą wygłupiał jak byłeś dzieckiem, ten co nosił Cię na barana, jak nie miałeś siły sam iść do domu po spacerze. To ten, co zbudował domek na drzewie w ogrodzie i uczył jeździć na rowerze. Tatko, nieraz uratował skórę przed mamą podpisując uwagę ze szkoły lub idąc na zebranie. Człowiek, który nauczył Cię jak ogarnąć ten koper pod nosem. Ten, co jak tylko spojrzy to daje do myślenia, żeby lepiej nie krzywdzić, a dbać o jego córkę dla własnego dobra. Prawdziwy superman, który otworzył niejeden słoik z dżemem. Aby podkreślić jego wielką siłę i odwagę polecamy te oto kubeczki!

Idealny kubek dla Super Taty

Kubek dla Super Taty

Kubek Siłacza

Gigantyczny Kubek w kształcie granatu

Kubek Superbohatera: Batman

Kubek Superbohatera: Hulk

Kubek Superbohatera: Superman

 

Dla Taty-Podróżnika

Mapy jako prezent dla taty podróżnika

Warto spełniać marzenia i stawiać coraz to wyższą poprzeczkę przed sobą. Ojciec niejednego z nas opowiadał przygody o podróżnikach lub sam dużo podróżował. A, żeby łatwiej uchwycić te wspomnienie polecamy Mapki Zdrapki. Bo nie ma znaczenia ile ma się lat, kto wie czy przed nami nie czeka jeszcze podróż tam i z powrotem jak Bilbo Bagginsa, czy przygody podobne do tych przeżytych w książce Pan Samochodzik. Warto czasem wrócić do dziecięcych wielkich marzeń.

Mapa Przygód

Mapa Europy

Mapa Świata

Mapa Polski

 

Dla Ojca-Konesera Piwa

Kufle do piwaJeśli Twój Tata to prawdziwy koneser piwa, to z pewnością zachwycą Cię poniższe pomysły na prezent. Lodowe kufle idealnie schłodzą piwko w gorące dni. Wystarczy włożyć je do lodówki i voila. Ścianki długo trzymają zimno, które na pewno starczy na dolewkę. Nie trzeba się więc martwić, że wykupią całe zimne piwo przed meczem w sklepie pod domem! A dla tradycjonalisty mamy szkło… gigantyczne. Bo warto mieć fantazję nawet jeśli chodzi o kufel.

Mrożący Kufel 600 ml

Mrożący Kufel 400 ml

Gigantyczny Kufel

 

Pomysłowy sposób na kapsleIdealnym prezentem dla konesera oraz pomysłowym gadżetem dla wnętrza stanie się drewniany “klaser” na kapsle, który pozwoli uchwycić wspomnienie niezapomnianego smaku w kronice piwnej. Gadżet świetnie wpasuje się w każde wnętrze domu. Idealny symbol pasji podróżowania i wielbiciela piwa. Dostępny w formie Butelki, Mapy Polski i Mapy Europy.

Piwna Mapa Europy

Piwna Mapa Polski

Piwna Butelka

 

 

 

Dla Taty-Dżentelmena

Twój tata odkąd pamiętasz to elegancki dżentelmen, często chodzący w koszuli z krawatem? A wieczorami po pracy siadał ze szklanką whisky przed telewizorem oglądając filmy akcji z największymi twardzielami? Tutaj znajdziesz idealny pomysł na prezent dla niego. Szklanek w domach nigdy nie za dużo, a tym bardziej takich, które posiadają etui zabezpieczające na podróż. Do zestawu załączone są kostki kamienne, które utrzymają chłód temu eleganckiemu, symbolowi męskości i klasy. Również do whisky wspaniale pasują chłodzące naboje, genialnie spełniające swą powinność i prezentujące się niesamowicie efektownie w whiskówce. To co nigdy nie będzie zrozumiane dla kobiet to to, czemu faceci noszący krawaty nie potrafią ich często zawiązać. Otóż znaleźliśmy na to sposób, którym jest krawat z nadrukowaną na nim instrukcją wiązania krok po kroku. Jeśli Twój tata nie opanował sztuki prasowania, a mama martwi się o koszule w walizce podróżnej, to tym pomysłem na prezent uszczęśliwisz ich oboje. Dzięki temu sprytnemu gadżetowi nie trzeba już myśleć po nocach o układzie ubrań w torbie, tylko smacznie spać. Spokojnie można odwiesić wieszak do szafy i darować sobie bagażu podręcznego w postaci koszuli na nim. Wystarczy złożyć koszulę według załączonej w etui instrukcji i zasunąć suwak. Prosty, a zarazem jakże praktyczny prezent.

Eleganckie prezenty dla taty

Zestaw dla miłośnika whisky

Mrożące naboje do chłodzenia drinków

Krawat z instrukcją

Packshi – etui na koszulę

Oto nasze 23 pomysły na prezent z okazji Dnia Ojca! My również chcemy złożyć życzenia z okazji Dnia Ojca wszystkim tatom. Mamy nadzieję, że ten dzień został osłodzony nie tylko czekoladkami, laurkami i kwiatami, ale także pomysłowymi prezentami.

Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Ojca, życzy cała ekipa 4gift.


You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply