12 prezentów na Walentynki dla Niej

12 PREZENTÓW NA WALENTYNKI DLA NIEJ

Jeśli czternasty lutego złowieszczo spogląda na Ciebie z kart kalendarza i czas do Dnia Zakochanych wprost umyka Ci przez palce, a Ty wciąż nie masz prezentu dla swojej ukochanej, znalazłeś się w odpowiednim miejscu. Przedstawimy Ci szeroki wybór stylowych podarunków, które z pewnością zachwycą Panią Twego Serca i uczynią Walentynki świętem magicznym, w którym Ona poczuje się wprost wyjątkowo.

Przede wszystkim zadbaj o to, by nie zabrakło w tym dniu symboli miłości. Wszechobecne serduszka mogą wydawać Ci się lekką przesadą, ale zapewniamy, że Ona będzie wniebowzięta, gdy zaserwujesz jej do śniadania kawę w jednym z nastrojowych, miłosnych kubeczków. Dobrym wyborem może być też słodka filiżanka Chip, prosto z bajki “Piękna i Bestia”, dzięki której Twoja sympatia już z samego rana poczuje się jak księżniczka. Natomiast pod wieczór do romantycznej kolacji przy świecach podaj Jej ulubione wino w zakochanym kieliszku – gwarantujemy, że po kilku takich lampkach miłość będzie po prostu unosiła się w powietrzu!

Z prezentów bardziej użytecznych na co dzień polecamy ceramiczny travel mug Pusheenicorn. Bajecznie brokatowy kubek ze stylowym jednorożco-kotem podkreśli naturalny blask, jakim bez wątpienia emanuje Twoja ukochana. A jeśli już o uwydatnianiu szyku i elegancji mowa, to bezkonkurencyjnym mistrzem w tej dziedzinie jest Nitly Red – fartuszek sukienka, dzięki któremu nawet podczas smażenia jajecznicy Ona będzie wyglądała, jakby właśnie zeszła z wybiegu. By nie straciła kontaktu ze światem (czyli z Tobą przede wszystkim), możesz Jej podarować powerbank Unicorn, który standardową, nudną elektronikę ozdobi wszystkimi kolorami tęczy i oczywiście zapewni porządną dawkę energii w potrzebie. A zamiast tony czekoladek wybierz dla Niej słodycz, w przypadku której nie trzeba liczyć kalorii – poduszka donut nie wymaga łamania fit postanowień, a do tego zapewni komfort Twojej miłości podczas waszych wspólnych wieczorów przy dobrych filmach czy serialach.

Mimo że Walentynki to święto par, my nie zapominamy również o tych kobietach, które nie dzielą z nikim swojego życia i lubią celebrować miłość do własnego “ja”. Wszystkim silnym i niezależnym paniom swojego losu, przybywającym tu w poszukiwaniu prezentu dla samych siebie, bez zawahania możemy polecić kieliszek Who cares, czarny bądź diamond. Z pewnością spełni on wszelkie oczekiwania pod względem rozmiaru i nie będzie marudził, kiedy jego właścicielka wypije o lampkę czy dwie więcej, niż teoretycznie powinna.

 

12-prezentow-na-walentynki-dla-niej

 Magiczny kubek z pikselowym serduszkiem

 Magiczny kubek w kształcie serca

 Zaskakujący kubek – Kocham Cię

 Zaskakujący kubek – I love U

 Piękna i Bestia: Filiżanka Chip

 Zakochany kubeczek

 Zakochany Kieliszek

 Pusheen – Pusheenicorn (Ceramiczny Kubek Travel Mug)

 Nitly Red – Fartuszek Sukienka

 Unicorn Powebank

 Poduszka Donut

 Gigantyczny kieliszek – Who cares

Mamy nadzieję, że chociaż troszeczkę pomogliśmy Ci w sprawie wyboru prezentu na Walentynki dla Niej, dzięki czemu nadciągający Dzień Zakochanych przestanie spędzać Ci sen z powiek. Warto jednak pamiętać, że owszem, przemyślany upominek, który trafia w gusta obdarowywanej osoby to świetny sposób na okazanie uczuć, ale tak naprawdę najważniejsze jest to, że 14 lutego wspólnie chcecie uczcić miłość, która jest między Wami.


You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply