12 prezentów na Walentynki dla Niego

12 prezentów na Walentynki dla Niego

Walentynkowy prezent dla faceta może stanowić nie lada orzech do zgryzienia. Trzeba się nieźle nakombinować, by trafić w Jego upodobania i by przypadkiem nie kupić czegoś, co tak w zasadzie będzie podarunkiem bardziej dla Ciebie niż dla Niego. W tym trudnym okresie wyboru między tym, co w słodkie i w kształcie serduszka a tym, co rzeczywiście spodoba się Twojemu facetowi, przybywamy z odsieczą i prezentujemy 12 pomysłów na prawdziwie męski prezent na Dzień Zakochanych.

Zaczynamy bezpośrednio od walentynkowej szklanki do whisky, która ma za zadanie pomóc Mu przetrwać ten dzień bez większego uszczerbku na psychice. Nie ukrywajmy – mężczyźni są w stanie znieść ograniczoną ilość wszędobylskich serduszek i wszystkich odcieni koloru czerwonego, także proponowana szklanka może okazać się perfekcyjnym kołem ratunkowym. Natomiast na inne okazje nada się świetnie budząca respekt szklanka w kształcie czaszki, a jeśli Twój luby preferuje lżejsze trunki, to kufel w podobnym stylu może być strzałem w dziesiątkę. Zaś miłośnikom siłowni, którzy lubią skoczyć od czasu do czasu na browarka, spodoba się z pewnością kufel kulturysty.

Nieodłącznym towarzyszem każdego faceta jest oczywiście jego portfel. Jeśli ten należący do Twojego partnera wymaga wymiany w trybie ekspresowym, to być może Walentynki są dobrą okazją na wprowadzenie tej zmiany w życie. Proponujemy więc kultowy portfel z filmu “Pulp Fiction”. Skórzany, z dobitnym sloganem – od razu wiadomo, że z jego właścicielem się nie dyskutuje. Do portfela idealnie pasuje karta przeżycia, czyli wielofunkcyjny gadżet, który może się przydać w najmniej oczekiwanym momencie. Gdyby jednak ilość jej zastosowań była niewystarczająca, brelok Kapitana Ameryki przypięty do kluczy powinien załatwić sprawę uzbrojenia Twojego mężczyzny w narzędzia niezbędne w nagłych, kryzysowych sytuacjach.

Natomiast skołatanym męskim nerwom, nadwyrężonym miłosnymi wrażeniami z całego Dnia Zakochanych, ulgę przyniesie aromatyczna, relaksująca herbata, którą możecie przygotować wspólnie przy pomocy zaparzaczki Tea Bones. Prawdziwie męskie kubki: w kształcie granatu, głowy niedźwiedzia, czy inspirowany kultowymi Gwiezdnymi Wojnami, w zestawie z informatycznymi podkładkami sprawią, że popijanie herbatki nie będzie się więcej kojarzyć z babcinymi filiżankami.

12 PREZENTÓW NA WALENTYNKI DLA NIEGOWalentynkowa Szklanka do Whisky
Szklanka – czaszka zagłady
Kufel czaszka
Kufel Kulturysty
Portfel z Pulp Fiction
Karta przeżycia
Brelok Kapitana Ameryki – Multitool
Zaparzaczka do herbaty – Tea Bones
Kubek Granat z Pokrywką
Kubek Srebrny Niedźwiedź
Kubek Star Wars – Size Matters Not
Podkładki dyskietki

Wierzymy, że nasze zestawienie walentynkowych prezentów dla Niego pomoże wybrać ten najwłaściwszy upominek, dzięki któremu Twój luby na długo zapamięta tegoroczny Dzień Zakochanych. Jednak najistotniejszym jest, aby pamiętać, że to Wasze uczucie jest 14 lutego na pierwszym planie, a podarunki to tak naprawdę tylko jeden z bardzo wielu sposobów na wyrażanie miłości.


You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply