12 prezentów na Dzień Dziadka

12-prezentow-na-dzien-dziadka-z-4gift

Dwudziesty drugi stycznia to dzień, w którym wyrazy wdzięczności i życzenia pomyślności trafiają do naszych ukochanych dziadków. Oczywiście jesteśmy za tym, by pamiętać o nich nie tylko od święta i również na co dzień doceniać mądrość i doświadczenie, którymi z pewnością pragną się z nami dzielić. Jednak skoro kalendarz wytłuszczonym drukiem podkreśla istnienie tak ważnego święta, uczcić je trzeba należycie, a do serdecznych życzeń warto dołączyć mniej lub bardziej skromny podarunek. Poniżej przedstawiamy naszą selekcję 12 prezentów na Dzień Dziadka. Uwierzcie nam, jest z czego wybierać.

KONESER ŻYCIA

Dziadek dla większości rodzin to zapewne symbol dojrzałego, poważnego mężczyzny. Wielu rzeczy doświadczył, swoje przeżył i dużo wie o zawiłościach ludzkiej egzystencji. Oczywistym jest więc, że pije tylko najszlachetniejsze trunki. Te zaś powinno podawać się w odpowiednim szkle i schładzać do należytej temperatury. Zestaw, zawierający szklankę Rockroller z dedykowaną chłodzącą kulą, sprawdzi się idealnie dla dziadka, który rozsmakowuje się w tym bursztynowym napitku. A oprócz whisky napojem, którym zwykliśmy celebrować wyjątkowe chwile jest również wino. Być może dziadek jest jednym z tych, którzy oddają się pasji wytwarzania domowego alkoholu z owoców albo – po prostu jest entuzjastą-koneserem? Niezależnie od formy tej pasji, miłośnikom wina z pewnością przypadną do gustu dodatkowe gadżety, umilające popijanie. Elektroniczny korkociąg ułatwi otwarcie długo leżakującej butelki, Nalewak do wina z aeratorem pomoże wydobyć wszystkie smaki i aromaty, a jeśli coś się w butli ostanie (w co wątpimy, wszak Dzień Dziadka to nie byle jaka okazja), zabezpieczyć resztki pomoże Corky – ciśnieniowy korek do wina. I oczywiście należy też zadbać o odpowiedni kieliszek. Conundrum to szklanki-kieliszki które nie tylko doskonale leżą w dłoni ale też pomagają wydobyć z trunku pełnię głębokich aromatów.

KUBEK PRAWDĘ O DZIADKU CI ZDRADZI

Dumna głowa rodziny, człowiek, który zawsze dobrze doradzi i otoczy opieką w potrzebie. Taki dziadek to skarb i jako najbardziej doświadczona osoba wśród swoich krewnych powinien posiadać kubek właściwie prezentujący jego pozycję. Sprezentowania Kubka siłacza będzie dobrym sposobem na podkreślenie, iż dziadek jest dla nas podporą i możemy na nim polegać. Natomiast elegancki kubeczek Srebrny Niedźwiedź da wyraźnie do zrozumienia, że jego właściciel jest poważany i budzi szacunek oraz podziw wśród rodziny bliższej i dalszej.

NIECH JEGO BĘDZIE TEN KAWAŁEK KUCHNI

Niby się mówi, że kuchnia to taki damski teren, który mężczyźni raczej omijają szerokim łukiem. Wydaje nam się jednak, że czasami panowie mieliby ochotę zaznaczyć swoją obecność w tym pomieszczeniu, dodać jakiś męski akcent do kobiecego rozgardiaszu. Zapewne i dziadek nie raz, nie dwa toczył o to wojny z babcią, zakańczane szybkim rozejmem i odłożeniem ostatecznej bitwy na później. Kochające wnuki, wkroczcie do akcji i pomóżcie dziadkowi dopiąć swego i to w iście bombowym stylu! Solniczka i pieprzniczka w kształcie granatów oraz podstawka na jajko Egg-splode to naszym zdaniem bardzo wyraźne podkreślenie męskiej obecności w kuchni. Przełamią urok kwiecistej zastawy mocnym militarnym designem i na pewno zostaną docenione za swoje praktyczne zastosowanie.

DZIADEK-NERD?!

Być może dziadka fascynują różnorakie technologie? Nie przestaje zadawać dużej ilości pytań, zaczytuje się w książkach i czasopismach z nowinkami ze świata techniki i nawet zgłębia tajniki działania komputera? Polecamy wybrać podgrzewacz do kubków Gorąca Dyskietka lub też podkładki w takim samym kształcie, by podsycić ciekawość dziadka oraz też po prostu obdarować go fajnym, nawiązującym do IT gadżetem. Do tego lampka Bright Idea, która będzie mu przyświecać w trakcie żmudnego odkrywania nowych źródeł wiedzy.

10 prezentow-na-dzien-dziadka

Rockroller szklanka do whisky 

Elektryczny korkociąg Black Twister

Nalewak z Aeratorem 

Corky – korek do wina

Zagadkowe kieliszki Conundrum 

Kubek siłacza 

Kubek Srebrny Niedźwiedź 

Solniczka i pieprzniczka Granaty

Egg-splode – kieliszek na jajko

Grzejąca podkładka retro Dyskietka

Podkładki retro Dyskietki 

Lampka na USB Bright Idea 

 

Jesteśmy pewni, że wybrane przez nas gadżety zaspokoją różnorodne gusta i wymagania, a przede wszystkim sprawią radość każdemu obdarowanemu dziadkowi. Nie mamy jednak wątpliwości – dziadkowie poczują się ważni i kochani, jeśli w dniu ich święta wnuki wpadną z wizytą i nieważne będą wtedy rozmiary, czy koszt prezentów. Bo przecież tak naprawdę liczy się gest, za którym stoją ciepłe i szczere uczucia.


You Might Also Like


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/4gift/blog/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405

No Comments

Leave a Reply