12 gadżetów z którymi pokonasz Blue Monday

Blue Monday – fakt czy teoria wyssana z palca? Nieważne, czy wierzysz w najbardziej depresyjny dzień w roku, czy akurat dziś rozpiera Cię energia. Zawsze warto wspomóc się czymś na poprawę nastroju, nawet tak na wszelki wypadek. Specjalnie na poniedziałkową depresję gadżety z 4gift polecają się do rozweselania! 

Być może teoria o najbardziej depresyjnym dniu w roku, przypadającym w trzeci poniedziałek stycznia, jest wyssana z palca. Żadni z nas uczeni, abyśmy mogli podważać lub aprobować naukowe dywagacje, jednak wiemy na pewno, że aktualna pogoda nie podnosi na duchu: wiatr gwiżdżący po kątach i niskie temperatury mogą człowieka wprawić w iście ponury nastrój. Dodatkowo poświąteczna radość powoli opada i zdarzyć się może, że Twoje noworoczne postanowienia za moment zawisną na włosku, bo cała ta determinacja, która w Tobie zapłonęła pierwszego stycznia, wypala się ekspresowo niczym świeczka, której ograniczono dopływ tlenu.

Niezależnie, czy wierzysz w Blue Monday, czy też po prostu przybija Cię bieżąca atmosfera, nie pozwól, by chandra przejęła kontrolę. Zachęcamy do zerknięcia niżej, ponieważ pośród wybranych przez nas gadżetów bez wątpienia znajdziesz takie, które pomogą Ci walczyć z przygnębieniem i brakiem motywacji.

NAJWAŻNIEJSZE, BY ODPOWIEDNIO SIĘ ROZPĘDZIĆ…

Poranek nadaje rytm całemu dniowi. Jeśli wstaniesz drogi czytelniku wypoczęty i odpowiednio się z rana naładujesz, to stawisz czoła codzienności bez większego trudu. Clocky – uciekający budzik zadba o to, abyś nie marnował czasu na bezproduktywne wylegiwanie się w łóżku, a świeża kawa podana w słodkim kubku w kształcie pączka (uwaga, nie tuczy!) zagwarantuje stosowną dawkę energii. Opcjonalnie wybierz kubek Hulka, by z nadnaturalną siłą zmiażdżyć ten parszywy dzień!

12-gadzetow-na-blue-monday (1)

1. Clocky Uciekający Budzik
2. Kubek Donut
3. Kubek Hulka

I DAĆ SOBIE PIĘĆ MINUT NA ODSAPNIĘCIE!

Kiedy czujesz, że już jedziesz na oparach energii, nie próbuj ostatkiem sił wyrobić dziennej normy, czy odhaczyć kolejnej pozycji na Twojej ‘to do list’. Pozwól sobie odpocząć. Zapadnij się w wygodnej kanapie, złap coś słodkiego do podjadania i oddaj się beztroskiemu chillowaniu w cieple czterech ścian, gdy za oknem szaleje zawierucha. O Twój komfort zadba przesympatyczna, roześmiana poduszka emoji, zaś jeśli chodzi o przekąski, to wiadomo, że najlepiej smakują te domowe. Na Blue Monday lub też każdy inny, zbyt szary dzień idealnie nadają się lody, które z pomocą Shake ’n’ Make zrobisz własnoręcznie. A gdy mróz nadal zbyt nachalnie będzie się wdzierał przez szpary w oknach, na ratunek ruszą ogrzewacze Pusheen, praktyczne, ale do tego tak urocze, że serce na ich widok topnieje.

12-gadzetow-na-blue-monday (2)4.  Poduszka Emoji
5.  Shaker do lodów
6. Posheenowe ogrzewacze

W RAZIE POTRZEBY NALEŻY ODSTRESOWAĆ SIĘ JESZCZE BARDZIEJ…

Czując presję z zewnątrz i brak motywacji w sobie, nie wiesz, jak pozbyć się narastającej w Tobie frustracji? Wyżyj się! Nie na bliskich, bogu ducha winnych osobach, wystarczy, że poćwiczysz, przez dwie godzinki powalczysz z zombie na kompie lub też chwycisz w dłoń piłeczkę antystresową. My oferujemy zestaw aż trzech, a tę, którą wykorzystasz, dopasujesz wielkością do stopnia swojego poirytowania. Dla fanów popkultury i bardziej intrygującego designu będą jak znalazł antystresowe Space Invaders. Bierzemy jednak poprawkę, że to może nie wystarczyć, dlatego też w chwilach większego doła proponujemy skorzystać z odprężającej kąpieli, którą uświetnią różane impresje. W mig zmyjesz z siebie wszystkie smutki, a piękne, relaksujące aromaty zostaną z Tobą na długo.

12-gadzetow-na-blue-monday (3)

7. Antystresowe piłeczki
8. Antystresowy Space Invaders
9. Różane Impresje

 

A W KRYTYCZNEJ SYTUACJI SIĘGNĄĆ PO ŚRODKI O WIĘKSZEJ SILE RAŻENIA!

Ostatecznością, z której zalecamy skorzystać w gronie dobrych znajomych, jest uraczenie się czymś mocniejszym. Wprowadzenie się w lekki stan nieważkości z pewnością pozwoli Ci na chwilę zapomnieć o wszystkich zmartwieniach. Odpowiednią dawkę trunku zagwarantuje Ci gigantyczny kieliszek do wina, zaś zapasy na cały dzień z łatwością zgromadzisz w stosownej piersiówce. A  gdy nie będzie czasu na szukanie, czy mycie kieliszków, skorzystaj z Guzzle Buddy. Dzięki niemu w prosty sposób opróżnisz całą butelkę w mgnieniu oka.

12-gadzetow-na-blue-monday (4)

10. Gigantyczny kieliszek
11. Piersiówka na cały dzień
12. Guzzle Buddy

 

Choć zima Cię nie rozpieszcza, a szampańskie, noworoczne nastroje powoli wracają do normy, nie daj negatywnym emocjom zdominować Twojego dnia. Niezależnie, czy będzie to Blue Monday, czy kolejny szary i zimny wtorek lub czwartek, znajdź w sobie tę resztkę determinacji, by zwalczyć apatię. Nasze gadżety mogą być w tej walce skuteczną bronią, ale i tak wszystko zależy od tego, kto i w jaki sposób ów oręż dzierżyć będzie.


You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply