12 gadżetów na Walentynki, które wprowadzą romantyczny nastrój

12 gadżetów na Walentynki, które wprowadzą romantyczny nastrój

Skoro zostało już ustalone, co możecie sprezentować swojej drugiej połówce na Dzień Zakochanych, to przyszedł czas zadbać o całą otoczkę wręczania miłosnych upominków. Nie potrzeba wiele – przy pomocy kilku prostych gadżetów Walentynki staną się niezwykle klimatyczne i wypełnione miłością po brzegi. Zobacz nasze 12 pomysłów na walentynkowe dekoracje!

Zacznijmy więc od właściwego podania napojów. Do alkoholowych drinków (na rozluźnienie atmosfery) przydadzą się słomki, a z racji, iż kalendarz wskazuje na 14 lutego, słomki w kształcie serduszek zdadzą egzamin na szóstkę. Jeśli jednak wolicie poczekać z procentami, to kawa lub herbata podane w zakochanych kubeczkach lub kubeczkach His/ Hers definitywnie zasieją ziarnko romantyzmu na starcie wieczoru we dwoje.

Punkt najważniejszy – uroczysta kolacja. Oczywiście, może być w ekskluzywnym lokalu, gdzie kelner co rusz będzie uzupełniał Wasze kieliszki czerwonym winem, a w tle jakiś grajek wydobędzie z instrumentu dźwięki nastrojowej ballady. Jednak wspólnie zrobiona pizza z Waszymi ulubionymi dodatkami to równie kusząca wizja, zwłaszcza gdy włoski placek pokroicie zakochanym nożem. A na deser naleśniki prosto z patelni w kształcie serca i pyszne ciasteczka ostemplowane jednoznacznym wyznaniem.

Następnie kąpiel we dwoje – oczywiście w płatkach róż i wśród nęcących zapachów, które zapewnią różane impresje w wersji podstawowej lub w wersji MAX z dodatkowymi, pływającymi świeczkami. Intymna atmosfera gwarantowana! Po wyjściu z wanny otulcie się kocykiem z rękawami, oczywiście przeznaczonym specjalnie dla par i odtwórzcie Wasze ulubione piosenki z pomocą muzycznej poduszki, także w wersji dla dwóch osób. Nim zmorzy Was sen po tym pełnym radości i miłości dniu, możecie jeszcze odbyć podróż w dalekie strony palcem po mapie zdrapce dla dwojga lub odhaczyć na miłosnej bucketlist kolejną pozycję.

 

12-pomyslow-na-prezent-na-walentynki-dla-pary-2Serduszkowe słomki
Zakochane kubeczki
Kubeczki His/Hers
Zakochany nóż do pizzy
Patelnia serce
Stempel do ciastek – I Love You
Różane impresje
Różane Impresje – MAX
Kocyk z rękawami dla pary
Muzyczna poduszka dla pary
Mapa Zdrapka dla Dwojga
Zdrapka #100 BucketList – Kamasutra

Bez wątpienia nasze propozycje mogą ciekawie urozmaicić Wasze Walentynki, ale tak naprawdę liczy się tylko to, że razem celebrujecie Wasze uczucie, czy to właśnie w Dniu Zakochanych, czy w każdy innym innym dniu roku, kiedy w tych drobniejszych gestach umiecie okazać miłość do drugiej osoby.


You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply